Kvílení vlkodlaků VI (1991)

Další zářez do vlkodlačí série, ale potěší i rozesměje bitka mezi vlkodlakem a upírem.

Kvílení vlkodlaků V (1989)

Tady sice vlkodlaka uvidíme jen na mžik ale vynahrazuje nám to slušná atmosféra zámku a napětí kdo je ten vlkodlak.

Kvílení vlkodlaků IV (1988)

Rozhodně lepší díl než trojka ( to jsou vlastně všechny). Tady vlkodlaka nevidíme tak často ale aspoň je tu " docela" slušná atmoška a taky pěkná cikánka, takže se na to dalo dívat.

Kvílení vlkodlaků III (1987) odpad!

Nuda, nuda a nuda na entou. Tohle byla žumpa na kterou se nedalo dívat, a vlkodlaci byly k smíchu ( doslova). Nejhorší vlkodlačí film všech dob !!!!

Kvílení vlkodlaků II (1985)

Tak krajina do kterého je druhej díl vsazen je docela pěkná. Vlkava je prostě Vlkava. Pohled na české herce potěší a pobaví zároveň, vlkodlaci zklamali ( na druhou stranu sem poprvé viděl vlkodlačí sex a chlupatý kozy ) a ani ledový Christopher to nezachrání. Hodně průměrnej film.

Kvílení vlkodlaků (1981)

Po zhlédnutí ostatních dílů jsem musel dát o hvezdičku navrh. Prostě stará dobrá vlkodlačí klasika která neomrzí a jednoznačně nejlepší díl série.

Rubber (2010)

Originální blbost o oživlé pneumatice, kterou když nasereš tak tě prostě sejme. to už mluví za vše.

Žár (1981)

Scéna na lodi byla tak jediná co mě zaujala. Jinak podprůměrnej slasher.

Hvozd (2015)

Dobrej horror s parádní lesní atmosférou, která musí každého dostat. No a konečně mostra která dokážou strašit.