Lidice (2011)

Na to, že si ráda u filmů pobrečím se mě tenhle ani nedotkl. Škoda. Mohl mě rozhoupat víc. Příběh podobný filmu Habermannův mlýn. Stejná situace a doba s opět ten nepřekonatelný Karel Roden. Příběh Lidic je neobyčejný a strašně zajímavý, je to opravdové drama, to co se tam událo tam taky zůstalo. Díky vypálení a celkovému vyhlazení vesnice. Kdoví jak by ten film vypadal kdyby se toho ujaly američani :D. Šlo to udělat líp!

2012 (2009)

Páni rozepisovat se nad tím jak mě to ztrhalo? Jestli to takhle bude ,,vůbec" v roce 2012 vypadat, tak smeknu klobouk hoodně dolů. Efekty mě opravdu dostaly, opravdu je to katastrofický a akční thriller, a zaslouženě. Hodně mě dostaly ty archy. Slušná metafora k Noemovi a celkové napodobení tehdejší ,,biblové události". A tady je dodatek již po uplynulé době 21.12.2012 kdy se vůbec nic nestalo. Nevím kdo je teď nasranej víc jestli já nebo tvůrci tohohle filmu :D. Ale jako katastrofickej film je výbornej.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Úžasnej film. Jeden z nejlepších filmů s Johnnym Deppem vůbec. Zde dokázal, že je na příčce číslo 1 právem. A velice mě zde překvapil svým zpěvem. Jak Johnny tak i Helena. Tim Burton prostě ví! Ví, která role mu naprosto sedne a tohle byla jedna z nich. 5 Hvězdiček!!!