Krok za krokem (1991) (seriál)

Tenhle seriál bych rozdělil na 2 části. Jedna je ta, kdy se člověk opravdu baví a směje a ta druhá, kdy přijde chvíle morálního ponaučování, který mi v každém díle připadá neskutečně trapně. Kvůli té druhé části hvězdičku uberu.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Další výborný díl s Harrisonem Fordem v hlavní roli. Sean Connery svou roli zahrál taky na jedničku a celkově se mi tenhle díl líbil vůbec nejvíc ze všech, proto ohodnotím stejně, jako ten první.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Druhý díl už nebyl tak skvělý, jako ten první, ale stále se dalo na co dívat. Harrison Ford to prostě hraje úžasně a stále se tenhle díl řadí mezi ty, které bych s klidným svědomím shlédl znovu.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Na svou dobu jeden z nejlepších, ne-li nejlepší dobrodružná komedie, kterou jsem viděl..za mě rozhodně plný počet :-)

Rváči (2009)

No, když pominu, že to má být pokračování prvního dílu na který to skoro vůbec nenavazuje, tak ok..ale nechápu zbytečné obměnění všech herců až na 2-3 vyjímky. V tomto díle už se nejedná o žádný fotbal, ale jen o mlácení 2 Hooligans. Někdy na mě rádoby brutální scénky zapůsobily lehce směšně, ale nebylo to tak špatný, jak jsem očekával..na jedničku to však nemá ani náhodou...proto srážím 2 hvězdičky za nenávaznost na první díl a odfláklý děj.

Hooligans (2005)

Mam rád fotbal..mam rád fotbal v Anglii a možná proto jsem byl z filmu velmi mile překvapen. Film si na nic nehraje, herci jsou sympatičtí a Claire je nádherná ženská. Co se týče samotného děje, tak chvílemi napínavé a chvílemi rádoby vtipné..jako celek na mě film zapůsobil skvěle a když se k tomu připočte můj fotbalový fanatizmus, tak nemůžu jinak :)