Wrestler (2008)

Ze začátku musím říct, že jsem wrestlingový nadšenec už 12 let a tak bylo pro mě tento film povinností shlédnout a udělal jsem dobře. Lepší film, který se týká wrestlingu asi těžko najdete. Film je skvěle herecky obsazen a ačkoli je to film o bojovém sportu, tak je v něm spousta emocí. Na diváka působí tak, že když si ten film spustíte, tak až do konce nespustíte oči, protože se neustále něco děje a "hluché místa" naštěstí chybí. Určitě doporučuji všem, kteří jsou na vážkách, protože například wrestling nesnáší nebo nemají rádi násilí apod. O tom to vůbec neni.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Tohle je zatim nejlepší řada, kterou jsem viděl. Plno zvratů, taktizování, plno hádek a rozhodování..přesně tohle jsem si přál a je mi to nabídnuto až v téhle řadě. 95%.

Město bohů (2002)

Tento film jsem shlédl až včera a o dost jsem přicházel. Film z prostředí gangů, které mezi sebou válčí. Děti, které berou drogy, kouří trávu a zabíjí už od narození a další prvky, kvůli kterým působí tento film velmi realisticky. Asi nejlepší brazilský film, co jsem kdy viděl a určitě bych se na něj mohl koukat znovu a znovu.

Klub rváčů (1999)

Ze začátku jsem si myslel, že film bude klasická řezačka, jak už jsem zvyklej z jiných filmů, ale nakonec jsem se nestačil divit. Výborně herecky zahranej film a s dokonalým dějem. Ze začátku mi pointa filmu moc nedocházela, ale čim víc filmu uběhlo, tím víc jsem se do něj ponořil a sžil se s dějem. I když má tenhle snímek skoro 2 a čtvrt hodiny, tak jsem se ani chvilku nenudil a musím říct, že je to jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední dobu viděl.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Já vám ukážu, jak se dělá omáčka z citrónu..kdyby jste neměli citrón, tak dejte limetku..kdyby jste neměli ani limetku, tak nedávejte nic. Dáme tam trochu cibule, pro ty co nevědí, jak vypadá cibule, dáme sojovou omáčku. Tohle snad mluví za vše :)

Soumrak mrtvých (2004)

Ani nevim proč, ale mě tahle parodie na horror úsvit mrtvých celkem sedla. O vtipné scénky nebyla nouze. Skvěle zahrané role od všech herců společně se zajímavým dějem u mě dává dohromady 70%.

Dexter (2006) (seriál)

Pro mě je seriál Dexter jasné číslo 1 v žánru seriály. Je to seriál u kterého nevynechám jediný díl v jediné sérii. Velmi poutavý příběh člověka, který má rodinu, ale potají se baví tím, že vraždí své oběti a vždy to dokonale zamaskuje. Michael C. Hall hraje hlavní postavu takřka dokonale a nedovedl bych si místo něj v seriálu představit nikoho jiného.

Calcium Kid (2004)

Tohle byla snad ta nejhorší komedie, kterou jsem kdy viděl, jestli vůbec slovo komedie smím v tomto případě použít. Mlíkař, který se rozhodne být mistrem v boxu. Chybí mi tam jakékoli vtipné scény(jsme přeci v žánru komedie), kterých jsem si za celý film vůbec neráčil všimnout. Dost slabý, ale tu jednu hvězdičku si to zaslouží.

Účastníci zájezdu (2006)

Film, který se odehrává u moře a v kterém nechybí gay, onanista, dvě teenagerky, hádající se manželé a ne příliš stabilní rodina. Ze začátku mě film bavil a dokonce mě rozesmály i některé scény, např. scény, kde Bob padá ze sedadla nebo kde paní Štěpánkové vypadne protéza mě velice pobavily. Ale co dorazí k moři, tak už to přestává být vtipné. Odehrává se to kolem sexuální orientace jednoho malého chlapce a kolem sexuálního harašení s mladšími slečnami nebo plavčíkem. Škoda té druhé části filmu, která mě moc nebavila a toho konce, který mě vyloženě nezaujal.