• Krátkometrážní

Lidice (2011)

:D .... Tak to mě dostalo v tom filmu Lidice. On tam jel vlak s českou vlajkou!! V roce 1945? Jinak se mi film docela líbil. Samozřejmě, že využívá hry na city atd., není to přece dokument.

Civilizace (1989)

Snímky vzniklé díky spolupráci Bratrů v triku a studia v Polsku. Viděla jsem díl Malířství, historicky trošičku nepřesný, ale pěkný. Animace takové klasické, jednoduché. Hudba byla typicky nečeská, taky, že ta pochází z Polska, to se hned pozná :)

Leonardův deník (1972)

Něco nového v tvorbě českých animátorů, jejichž díla jsem doteď viděla :)

Muž, který dovedl lítat (1980)

Moc nechápu špatné hodnocení. Zpracování podle mě dobré, možná tomu něco chybí, ale jen drobnosti. Líbila se mi také moc hudba.

Voda čerstvosti (1966)

Hlavně metaforika s věnečkem velmi pro děti :D Ale zanimovaný perník jsem ještě neviděla :)

Quantum of Solace (2008)

Popravdě jsem tento snímek musela přestat sledovat, protože z kamery mě bolely oči, takovou roztěkanost nesnáším. Bond mi chvilkami připadal jako veverka nebo opice. A v půlce jsem nevěděla, o co se jedná, proč postavy jednají tak, jak jednají atd., což může být i má vina.

Avengers (2012)

D8vka pořádné akce s dávkou humoru, dokonalost :)

Neklid (2011)

Ve spleti milostných filmů je tento opravdu klenotem. Velmi originální postavy, jejich osudy, jejich seznámení i myšlení. Moc se mi to líbilo.