ledofredo

ledofredo

okres Trutnov
v řeči indiánů, ten co se dívá na filmy

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 4.4.2015  23:08

Někdy je v reálným životě těžký zahrát sama sebe, jako svoji osobu, člověka, ale to co tu předvedl Eddie Redmayne pro mě doposud neznámí herec, tak teda klobouk dolů opravdu chvílema jsem měl pocit že hraje samotný představitel Stephen Hawking, mimochodem pro mě člověk , který stále platí za nejchytřejší osobu na světě, člověka co jednoduchý věci neřeší a těžký otázky háže do koše jako vyřešený, a pokud můžu vzkázat verbalovi napiš reálný hodnocení pro film a ne na něco na co nedosáhneš, protože Stephen Hawking má vždycky připravenou odpověd ještě než ty se stačíš nadechnout. I když je film podle skutečnosti nedrží se reálný předlohy, ale i tak má v sobě svý kouzlo, co člověka donutí hledat na internetu o kom že to vlastně je ten film.

• 23.2.2015  18:53
    Interview (2014)

tak tohle mělo být to co uráží Severní Koreu? no hodně mě to zklamalo na to kolik reklamy si tenhle film udělal, nemám víc co bych dodal.

• 17.2.2015  00:55

Koněm to začíná, koněm to i končí. Na začátku se to vyvíjí něco jako zachraňte vojína Rayena akorát pojedeme v tanku, máme mladýho tak mu to tady ukážeme. ale od půlky filmu se to nahrne na úplně jinou stranu. Docela mě rozsekal konec už sem nedoufal že se to vyvine v happyend kterej teda nakonec nastal ale včas skončil. Tenhle film skončil přesně tak jak sem očekával sedím tady hubu dokořán a přemejšlím čím ho ješte pohaním než to dopíšu ale není čím, Brat Pitt dokonale pokryl to co hrál, viděl jsem film v originálním znění takže si myslím že kdybych to psal po českým dabingu bude to znít úplně jinak. Dávám 5 star kdyby to bylo v procentech tak fakt 90% po dlouhý době dobrej i když si myslím že označení těžkej film.

• 6.1.2015  12:16

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to dokoukal až do konce. Tenhle film je slabší náhražkou za film Zvěřinec časopisu National Lampoon z roku 1978, to ještě byl humor humorem, nicméně na rok 1995 docela slušnej výkon, na procenta to vidím takhle 30%.

• 2.1.2015  21:44
    Mimzy (2007)

čirou náhodou jsem se díval s mojí dcerou kterou to zaujalo natolik, že zapomínala místama vnímat okolí, a mě to zaujalo natolik že mi vychází příjemnej rodinnej sci-fi film, někdy je takovej obyčejnej film lepší než ty dnešní střílecí nesmysly

• 19.12.2014  21:46

Pokud smíchám kousek filmu Pán Much a lehounce to střihnu filmem Kostka možná mi vyjde The Maze Runner. Film mě od začátku chytil ne tou jednoduchostí kdy si mladý "kucí" hrajou na dospělé pro ně kdesi v divočině ale spíš tím jak jde děj prudce dopředu, žádný tlachání prostě akce a hlavně spousta efektů k tomu, je mi jedno že nebylo absolutně vysvětleno proč měly "rmutové" biomechanické tělo, a proč se tam Thomas (Dylan O'Brien) dostal co provedl ale to je skoro i u lepších filmů co se dnes natočí. Za sebe říkám ano za zhlédnutí to určitě stojí, je to film a na filmy se má koukat.

• 10.12.2014  12:33
    Srážka planet (TV film) (2011)

Věčně ustaranej hlavní hrdina kterýho navštíví dva studenti kteří mají úplně čirou náhodou super vysílačku která je okamžitě spojí s raketoplánem, navíc funguje i pod zemí a nepotřebuje k tomu ani anténu. A raketoplán který má umělou gravitaci a jako zázrakem se dostane od Slunce a jeho erupce a spolu s planetou Merkur míří k Zemi. No koukal jsem se na to jen abych si potvrdil ty komentáře co se tu vyskytují byl jsem jen zvědavej jestli je to opravdu tak strašný a nejhorší na tom je to že je to ještě horší. Kdyby se mohlo hodnotit do mínusu tak tenhle film má jasnej mínus tohle není "béčkovej" film tohle tak "efko".

• 18.10.2014  21:55

když to budu hodně, hodně, hodně, střízlivě hodnotit tak mi pořád vychází film Titanic ale novodobě s rychlejma autama v hlavní roli a ne normální příběh natočenej podle počítačový hry. Kdyby tam nebyla ta ženská role a příběhy by byl směrovanej jinam asi by film ve finále působil jinak než jak dopadnul. Hned po pár minutách je jasný jak se to celý bude odvíjet potěch nekolika scénách co připomínaj hru bylo jasný že se to upne jiným směrem. Čekal jsem od toho mnohem víc než název filmu nabízí, několik záběrů ze hry tam je ale to je asi všechno, kdo chce romantiku na kolech kde na konci vítěž bere všechno např. auta v hodnotě několika statisíců až miliónů který jsou rozsekaný po okolí tak proč ne, ale se hrou to má hodně málo společnýho, jsem hodně sklamanej.

• 13.4.2014  18:31
    Mafiánovi (2013)

Kdyby tenhle film nenatočil Luc Besson tak ho jen šmahem přehlídnu ale jelikož jsem mu velmi důvěřoval tak bych tenhle film popsla s menší pozměněnou citací z filmu " Kurva, tenhle starej dobrej výraz se na tenhle film skvěle hodí, je to tak dobrý že je to kurva dobrý, to je ta největší lichotka".

• 15.2.2014  22:44
    Machři 2 (2013)

slabej film? ne to ne, kdyby se dala rozpůlit jedna hvězdička tak to udělám a dám půlku na odpad to ještě nebylo asi 15 vteřin jsem se dohromady zasmál. Několik starších týpků který znaj ve městě kohokoliv, pár ne moc vtipných akcí, žádnej děj, a hlavně strašnej českej dabing, jo to bylo asi to co ten film totálně pohřbilo to bylo to co ten film stlačilo ke dnu tam kde se prolínal originální zvuk a dabing bylo to nejslabší místo celýho filmu, ke konci jsem přemýšlel jak je možný že jsem to dokoukal do konce ale asi to bude tím že sem se těšil na konec kdy to budu moct konečně vypnout.

• 1.2.2014  22:15

I když je tenhle film označen za neoficiální bondovku já osobně ho za bondovku neoznačuju je to hodně slabý odvaz z toho všeho kde Sean Connery hrál co by agent jejího veličenstva. Filmpostrádá cokoliv co má správný film s agentem který nezná strach mít. Jen jsem tiše seděl nedýchal a byl jsem zaražen z toho v co se to ještě vyvine asi si dám na spravení chutě nějakou opravdovou klasiku od studia MGM.

• 18.1.2014  23:09
    Jumper (2008)

Slabé, slabší, nejslabší, co k tomu dodat. První půlku filmu čekám jak ten blbec na to co z toho vlastně bude dávat smysl a nakonec se dozvím že matka hlavního představitele je vlastně jeho paladin tj. člověk který ho vlastně loví od mala ale, vlastně ho nechytá aby ho ochránila i když ho opustila když on v 5ti letech poprvé zmizel aby nalezl v pubertě něco co už vlastně umí aby se mohl zase naučit utíkat a jeho matka ho mohla nalézt aby ho ochránila a aby ho ke konci filmu zachánila tím že mu dá náskok než ho zase najde...chápete to co jsem tady napsal? já moc ne i když si to po sobě někdy i čtu a o tom je vlastně celý film vlastně je o ničem.

• 17.1.2014  21:33

No...,co napsat teď se mi hlavou honí divoký myšlenky, sotva co film začal, začalo se to vyvíjet docela slibně poslaly signal někam pryč a čekaly mrtě asi let než se něco začalo dít. A najednou se ocitáme v suprovým dění jedna akce stíhá druhou pozor začíná to být trošku i napínaví kdy marina začne pátrat co to vlastně přistálo v moři za zkroucenej vrak. Film je dobře "navrženej"..., jenže když už sem se začal kochat tím co se mi dostává na monitor začne se najednou objevovat americká hrdost kdy na plovoucím muzeu najednou se kde se vzali tu se vzali vylezou veteráni snad ze všech válek co amerika poslala do světa, no a tam se nám to začíná pomaličku naklánět na pravobok, nebo levobok? netuším kam protože to co se na moři dá pořídit s několikaset tunovou lodí to snad ani nejde provést. kdyby si odpustily svou americkou hrdou vztyčenou hruď kde se americká vlajka opět třepotá na bílém stožáru tak by se to dalo ještě zkousnout ale může mi proboha někdo vysvětlit co tam dělá Rihana??? to ji někdo zavolal hele mám tu chlapka co shání nějaký koště do filmu? Tam si myslím je ten kámen úrazu, film je dobře obsazenej nemůžu si stěžovat ale zpěvačka co za to dostala zaplaceno asi víc než já vydělám za jeden rok i za více roků tak si myslím že to nebyla správná volba. Kdyby to bylo hodnoceno na procenta je to někde okolo 50% jak já říkám na zkouknutí dobrý ale jinak žádná sláva.

• 16.1.2014  20:58
    Carrie (2013)

Stephena Kinga jako spisovatele mám rád, jeho knížky se čtou sami sice když se toho chopí kdejaký režisér člověk se pak bojí co z toho nakonec vyleze a jak moc se nebude držet knižní předlohy ale musím uznat že i když sem se k románu Carrie ještě nedostal velice rád si ji přečtu protože filmové zpracování na mě pozitivně zapůsobilo. Jedním dechem zkouknutej film.

• 10.1.2014  14:23

Dcera prezidenta alias brutální Nikita a její hláškami naplněný zachránce na vesmírné stanici plné nadržených tuponů, to je zhruba podívaná která do první půlky celkem solidně usadí člověka do křesla proto, aby se na to díval. Nicméně v druhé polovině to dostane trošku menší šmrnc jiným směrem a vyvrcholení útěku skokem z vězení kdy se oba zázračně zachrání před fyzikálnímy zákony kdy seskok z orbity planety Země trvá pouhých několik vteřin. Konec velmi laciný a rozplizlý, čekal jsem že hlavní padouch dostane slušně nafrak a nic se nestalo dávám 4* snad asi jen za efekty ale hodně přivírám obě už tak skoro přivřené oči.

• 9.1.2014  12:19
    Red 2 (2013)

Naprosto perfektní, dokonalé, správně načasované, strhující děj od začátku do konce, nečekané zápletky i troška humoru? Můžu říci že ano, film který začne tak, že ho musíte dokoukat do konce. Nemá cenu tu popisovat každou konkrétní postavu co byla ve filmu obsazena to bych tu byl ještě zítra večer, ale jedno vím jistě že je tohle film kterej mě zaseje do gauče a po dvou hodinách mě totálně nacucanýho vyplivne zase ven.

• 7.1.2014  10:31

slabé, slabší, nejslabší hodně nudné, utahané a dabing kde dabuje Jiří Pomeje je opravdu katastrofa, proboha ať už ho nikde jinde neslyším.

• 31.12.2013  14:30
    Mimozemšťan (TV film) (2012)

Nejsem už nejmladší pro který je tohle asi určený, ale pěkně mě to zaseklo do židle, dobře udělanej krátkej filmek o dětský fantazii.

• 29.12.2013  19:35

Jako akční, komediální, oddychovka naprosto perfektní.

• 28.12.2013  16:47
    Gravitace (2013)

Tenhle pro někoho úchvatnej film mě absolutně zklamal, dávám jen dvě hvězdičky jedna za to že to Sandře Bullock v krátkých vlasech sluší a druhou za to že sem to vydržel dívat se až do konce. Nic závratnýho, asi jsem od toho čekal víc.

• 15.12.2013  19:47

Lara Croft, Indiana Jones a spoustu nacistických zombie? to je přesně tenhle film ale musím uznat že k prvnímu dílu trošku navazuje a ten konec je dobře udělanej dvojka je prostě dobrá

• 12.12.2013  10:56

Dvojka je trošku slabší než první díl, v jedničce jezdil autem ve dvojce lítá, no proč ne akorát se bojím co bude dělat ve trojce jestli nějaká bude i když tomu napovídal ten konec, ale jestli bude rád se na ni kouknu.

• 26.11.2013  00:07
    Jiný druh lásky (hudební videoklip) (1988)

velice chytlavá hudba a skvěle udělanej videoklip

• 26.11.2013  00:04

hodně zvláštní a hodně zajímavej film

• 19.11.2013  18:53
    Elysium (2013)

Nevím co většině "kritiků" zde vadilo na tomhle sci-fíčku podle komentářů to hodnotím na velmi slabý béčkový nízkorozpočtový film kterej snad ani nestojí o to abych si ho pustil snad ani na telefonu, prej rozklepaná kamera sakra vždyt je to lepší než sáhodlouhý bezstřihový nájezdy kamerou na věčně upravený filmový hvězdy. Konečně zase někdo natočil film na kterej se dá koukat, kterej chytne od začátku. Obyčejně bejvám kritickej co se zbraní, střelby, vozidel týká ale tady neshledávám nic nad čím bych se měl pozastavit, no dobře možná tam něco bylo...u tohodle filmu na to kašlu napíšu že se mi to prostě líbilo. Kdo má rád akci, pořádný sci-fi a nečekaný zvraty tak si tohle pustí jo a ještě něco k místním rejpalům ohledně španělštiny s anglickým přízvukem nebo obráceně, to chcete radši koukat jak českej dabing (nemyslím českou klasiku známou ve světě) naboural vyloženě scény kde by čeština nabourala smysl scény? jsem hodně zvědavej jak to Mahdal a jiní zase zničí, bez přízvuku a podobně.

• 17.11.2013  19:06
    A-Team (2010)

Tak nikdy jsem netíhnul k seriálu A-team, ale můžu říct že film mě naprosto překvapil až nad očekávání. Akce od začátku filmu až po poslední titulky prostě něco co dokáže zaujmout žádný zbytečný kecy, sice jak se tam objeví ženská může člověk čekat že ji zase bude někdo zachraňovat ale tohle dopadlo ještě dobře, na efekty bezvadný sice tam je několik no vlastně víc kiksů ale na to se u takovýdleho filmu nemůže koukat. Dávám tomu tak 82% pro mě dobrý.

• 8.11.2013  21:07
    Wolverine (2013)

No "zatím poslední" film v řadě v ságy X-menu mě trošku příjemně překvapil, v první polovině filmu jsem přemýšlel jestli to vypnout nebo ne, moc mutantů krom Wolverina a té "zmijí ženy" tam není no vlastně až na konci kde je magneto a profesor Xavier tam není nikdo. Film hodně dbá na japonskou kulturu a historii kde zachovává její odkaz až do současnosti. Je tu spousta scén které jsou perfektně natočený ale to ozvučení soubojů mečů proti Loganovým drápům je nereálné...nebudu to tu rozvádět pro laika je to perfektní film pro mě je to další X-men v řadě ale jsem fanouškem splečnosti Marvel proto hodnotím film 4mi hvězdičkami perfektní není ale dát celou řadu od First Class po zatím poslední snímek považuju za totálně dokonalý odpoledne až do večera.

• 28.10.2013  21:15

Po první polovině filmu jsem myslel že to vypnu, dal jsem tomu ještě šanci a ukonce jsem se smál stejně jako u prvního dílu. Příjemný překvapení, pro příjemný večerní pohodový sezení naprosto geniální.

• 28.10.2013  09:54
    Strach má velké oči (TV film) (1980)

stará pohádková klasika na kterou se dá dívat i po dlouhých letech

• 16.10.2013  00:23
    Croodsovi (2013)

tomuhle já říkám naprostá pohodovka, nejde tomu nic vytknout, skvělá animace, děj, prostě perfektní

<< předchozí 1 2