Živí mrtví (2010) (seriál)

1. série dobrá. 2. série - celá prokecaná a hrozně utahaná - čekal jsem víc.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Mě se to dost líbilo. Mělo to spád, parádní vizuální podívaná.Jsem fanouškem tohoto žánru a dostal jsem přesně to co jsem očekával. Těším se na pokračování - doufám že nějaké bude!!! U mě za 5*. kino 3D+titulky.

Biutiful (2010)

Mám rád javiera Bardema ta role mu sedla. Příběh trošku depresivní, ale moc to se mnou nezahejbalo. Tak nějak sem to skouknul a už bych to vidět nemusel. Tři hvězdy za herecké výkony.

Vzpomínky na lásku (2004)

Hodně velká romantika s drsnou tváří kterou nám život umí někdy ukázat - při návratu do sámošky pro kolu jsem musel uronit JJ.

Lovci hlav (2011)

Dostala mě noční projížďka s psíkem - docela drsný i když těchto scén je tam povícero - jinak film hodně koukatelnej a podle mě dokáže přilepit ke křeslu.

Ocelová pěst (2011)

Tohle je moje krevní skupina. Na můj vkus možná až moc mluvení a "řešení" na úkor akce, ale roboti a zápasy vychytaný. Plnohodnotné 4*.

Vyměřený čas (2011)

myšlenka za1- provední za 5 - hodně slabý 3*.

Kamarád taky rád (2011)

tak nějak nevím na co si ústřední pár celý film hrál - sem básník já jsem básník :-)))

Kůže, kterou nosím (2011)

Tak to byl zase jednou mazec - Almódovar takovéhle filmy opravdu umí, skoro na celý jsem koukal s otevřenou pusou.

Horší už to nebude (2006)

Originální nápad, Ferrell na můj vkus až moc toporný, ale mělo to při postupném odkrývání "zápletky" svůj účel. Nejlepší scéna - rozhovor v autobuse s kloubem - bavil jsem se u mě za 4*.