Ospalá díra (1999)

Ano, zajímavě vykreslená atmosféra, výtečně zahraný ale celkově příběh o honbě za bezhlavým jezdcem mě tedy úplně neuchvátil.

Kobry a užovky (2015)

Můj brácha má príma bráchu. Zatím nejlepší český film tohoto roku.

Laputa (2015)

Vožralá Voříšková mě bere víc než střízlivá. Ten film chtěl být asi hlubokomyšlenkovej o hledání sebe sama, ale působilo to na mě tak nějak prázdně.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Mr. Bean je ve skutečnosti jeden politik který má cosi spolčného (ANDREJ BABIŠ) s Agrofertem.

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Tenhle pořad mě ujistil v tom, že v TV až na pár vyjímek už pouštěj většinou jen odpady, který nemaj na to bejt na Streamu. Tohle je jedinej pořad/seriál nebo cokoliv co má více jak třeba 10 dílů a já je viděl všechny. Doufám že Tonda Blaník někde fakt existuje a já se s ním někdy ožeru.

Nenasytná Tiffany (2015)

No hele, jsem příjemně ovíněn a skoro celej film jsem si říkal, že by bylo (nebudu psát lepší čumět do stěny, to už jsem tu k něčemu psal), tak že by kupříkladu bylo lepší místo toho filmu koukat hodinu dvacet do zdi v místnosti, kde je zhasnuto a žasnout nad tou krásnou rovnou zdí bez puklin, kterou nevidím. Jakožto uznávaný filmový kritik bych si to dovolil shrnout následovně: chlastejte božkov, ale s mírou!!! Nemyslím Topolánkem (páč ty vole ten když leje, tak je lepší se mu vyhnout), myslím matematický či geometrický pojem - míra.

Česko Slovensko má talent 5 (2015) (pořad)

Pro mě velmi zábavný pořad, kde spousty lidí fakt dokáže překvapit tím, co umí. Problém mi dělá porota, Bílá je sice asi fajn zpěvačka ale chová se trapně, nepřirozeně a pořád ječí jak třináctiletá blbka, co poprvé spatří v Bravu fotku mužské bradavky a bohužel jsem to už vícekrát kvůli ní nedokoukal. Hodnotit hvězdičkami pořad nemá smysl, koncept by byl za pět hvězd, ale v porotě by měli sedět lidé, co mají nějaký talent jiných směrů než jen zpěv... prostě nějací akrobaté apod...

Riziko (2000)

Před Boiler Room jsem viděl jak Wall Street, tak Wolf of Wall Street, takže pokud napíšu, že tenhle film na stejné téma byl poněkud slabší, jsem určitě ovlivněn předchozími filmy. Tohle téma se mě týká, nejsem sice makléř z Wall street vydělávající mego dolarů ročně, ale ve financích dělám už dost dlouho a filmy na toto téma mě zajímají a baví mě. Tohle byla slabší podívaná, klasika, mladej kluk, chce prachy, dostane se mezi makléře, kteří prodávají fiktivní akcie neexistujících firem za na dnešní dobu absolutně nemožný provize, prachy, zápletka se sekretářkou a... a jakože vlastně žádný zdůraznění růstu a pádu Setha, vlastně jsme neměli šanci pořádně vidět růst a pád yuppíka Setha, bylo to, ač zastávám heslo ,,v jednoduchosti je síla´´, až moc jednoduchý. Dal bych 2* nebýt legendárního projevu na náborovém řízení :-)

Lovci a oběti (2015)

Na české poměry skvělí film o kamarádech, co rozjeli podnikání, které jim ale nevyšlo a jak už to bývá, jeden druhého podělal a tak tu na to zbyl jen jeden z nich sám. Nemyslím si, že by tohle měli pouštět na školách, kde se ,,mladý vznášej v oblacích´´... přece nechceme mít republiku plnou ozubenejch koleček, co do sebe hezky zapadají a skáčou jak někdo píská (viz asi ,,bankéř´´ ve filmu, který dá Jakubovi na začátku děje půjčku a pak ho seřve před svou dcerou, přitom je to jen dědek, kterej je celej život někde zaměstnanej a hlídá si tu svojí průměrnou polorozpadlou židličku a pak dává rady), zase ale nemůže být plná lovců, oběti budou vždy a filmovej Jakub Novák je prostě klasická oběť, je moc hodnej, moc důvěřivej až z toho všeho spadne na úplný dno. Film má fakt skvělej námět - život je vždycky nejlepší námět, ale přijde mi, že je to celkově nedotažený a ten konec je strašně rychlej a až moc happy. Takže průměr, na který se ale rád podívám třeba za deštivého dne znovu.

Zabijáci (2014)

Skvěle zpracovaná kriminálka, která nám od začátku účelově a dost chytře ukazuje, kdo je za vším tím zvěrstvem a opět skvěle a chytře ukazuje hlavní hrdiny, jak se pomaličku dostávají blíže a blíže k pravdě. Pro mě trochu divný konec, být to trochu více napínavé a maličko více zamotané, bylo by to top! Stopro stojí za podívanou.