Schmitke (2014)

Můžu tu filozofovat nad tím, že to může být příběh o hledání sebe sama atd, ale to přenechám jiným. Je to příběh o opravě větrné elektrárny a hledání kolegy v krásnejch Krušnohorskejch lesích. Vůbec nechápu jak jsem tomu mohl dát tři hvězdy, jelikož mě to vlastně vůbec nebavilo, ale mělo to takovej artovej nádech celkově a zvukař se taky vyřádil, tak asi proto. Muchomůrky bílé!

A dost! (2012) (pořad)

Sleduji to od začátku, je to poučné, věcné, rychle to uteče ale je to takovej průměr, Tuna v pohodě, ale občas to šíleně hrotí, je schopnej udělat z Minicoopera Hummer, jestli mi rozumíte.

Poslední služba (2008)

Poslední služba dokáže několikrát dost pobavit, celkově je ale příběh o mladíkovi - umělci, který se příčinou pár událostí dostane do pohřební služby docela o ničem. Nejvíce mi na tom vadili ty přeslazené láskyplné scény (nic proti romantice ve filmu, ale sem se mi to vůbec v tomhle podání nehodilo) nebýt toho a být tam více černého humoru, dal bych klidně 5 hvězd.

Vejška (2014)

Za mě Gympl lepší, hravější, naivnější, pohádkovější... Tohle na mě celkově působilo spíš depresivně, snaží se to tvářit už moc vážně a nefunguje to ale vystihuje to docela pěkně ten ubohej systém ve kterým žijeme a který jsme si tu vybudovali. Ovšem moment, kdy Kraus po hádce s manželkou vleze do auta a řekne si sám sobě ,,no tak sem čůrák no´´, ten fakt pobavil.

Gangster Ka (2015)

Určitě se jedná o pěkně natočený film o tématu, které vždy přitáhne mou pozornost a navíc se skvělým Hynkem Čermákem. Co mě mrzelo, že film začne v bodě, kdy už je Káčko boss a může cokoliv. O jeho cestě k penězům a k tomu jak se vybudoval do pozice, ve které je, když film začíná, se bohužel z filmu vůbec nedozvíme. Celkově to na mě působilo tak trochu ,,s nadhledem´´, realita musela být daleko syrovější.

Marťan (2015)

The Martian je film, který mě fakt bavil. Ve stručnosti, je to vlastně taková parodie na ztroskotání na Marsu, ovšem s prvky napětí. Někdo na to může pohlížet samozřejmě tak, že víc jak půlka věcí, co tam Damon předváděl, je nejspíš absolutně nereálných, ovšem je to sci-fi, takže všechno jde, ne? Vůbec bych ten film nebral vážně jako nějaké drama o ztroskotaném kosmonautovi, ale spíš že ztroskotání může být docela sranda, záleží, jak se k tomu člověk postaví.

We Had a Dream (2010)

Pěkně zmapovaná cesta Heretiků a dalších systémů od jejich počátku po absolutní ,,boom´´ freeparties, přes jejich úpad ale nikdy nekončící pořádání. System makes war, sound system makes fun.

Smrt v kruhu (1989) (TV film)

Nic proti Žilkový, ale tady to posrala. Příběh pěkně zamotaný a ač si nechci hrát na detektiva, tak jsem ten konec trošku tušil. Začíná mě bavit tenhle typ starých českých detektivek, po sexu s holkou která u Vás večer usne a Vám se nechce spát je to úplně top! Hodně hezky to tu vystihl uživatel v3s. Zajímalo by mě, jestli v3s vlastní, rád bych se v ní projel.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Survival story jaký jsem ještě neviděl. Scéna, kde DiCapria napadne medvěd fakt mrazivá! Příběh silnej, kamera ještě silnější, opravdu za mě bez chyb a hlavně jestli se dá věřit tomu, že se to natáčelo fakt real venku v tak šíleně nízkých teplotách, tak fakt není o čem a je to 100% film. Btw, moje holka si všimla jedné pozoruhodné věci, DiCaprio se ve spoustu filmech plazí a je v tom fakt dobrej :)