Konspirace 89 (2019) (TV film)

Snad jen opravdový naivní blázínek může dnes věřit faktu, že nějaká revoluce skutečně proběhla. Velice mě překvapilo, že tento odvážný dokument odvysílala veřejnoprávní havlobolševická ČT.

Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (2017) (hudební videoklip) odpad!

Tohle je ovšem totální jebka,asi po půl roce poslouchání téhle odrhovačky neustále se opakující v rádiu jsem konečně poznal jméno interpreta : Mirai -ultra shit

Ušák (2018) (pořad) odpad!

Samolibý a rádobyvtipný blb Jaromír Bosák už mě řadu let svými přihlouplými vtípky a svým způsobem komentování odrazuje ke sledování zajímavých fotbalových přenosů.Naštěstí žijeme v době,kdy si můžu ten samý zápas v klidu pustit na nějakém zahraničním kanále,přinejhoším na live -streamu a přitom být ušetřen od trapných a stupidních průpovídek tohoto havlobolševického podržtašky.Nyní jsem narazil na nové,pofidérní stanici TV Seznam na tento pořad,který si sám moderuje a musím konstatovat,že je to řádná sračka,odpovídající úrovni J.Bosáka.

Daniel Landa - Karavana mraků (2004) (hudební videoklip) odpad!

Karla Kryla si vždy rád poslechnu.Klasické kazety,kotouče a ani CD už dávno nemám,tak mi zbývá Youtube nebo nějaká videa od přátel.Rovněž si ho rád zanotuju s partou přátel v hospodě nebo na nějaké pařbě. Co však bytostně nenávidím je fakt,že na tvorbě Karla Kryla parazitují různí pseudoumělci (Landa mi z nich vadí nejméně),nuly a kreatůry,které jinak umí úplný hovno.Je mi z nich na blití,Klusové,Hrůzové a podobní kokoti,co jsou poplatní současnému havlobolševickému režimu,který Karla Kryla zahubil.

Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně (2018) (pořad) odpad!

Zlodějský estébák Bureš pro mě je a VŽDY bude ten nejhorší lidský odpad.Naštěstí nejsem členem tupého stáda,které za koblihu prodá svojí důstojnost a nevěřím tomuto konfidentovi zločinecké STB ani půl slova.Kdykoliv otevře ten svůj chazarský rypák, tak z něj vypadne prachsprostá lež,myslím,že je tak prolezlý lhaním,že si nepamatuje,co říkal před půlhodinou.

Kontraband (1998) odpad!

Za zmínku stojí fakt,že hudbu k tomuto bezduchému shitu složili bratři Maelovi,zakladatelé americké kultovní skupiny Sparks.

Chinaski - Víno (2014) (hudební videoklip) odpad!

Téměř celou českou hudební scénu,až na nějaké výjimky, mám hodně hluboko v prdeli,takže v 90 % případů ani nevím,kdo který shit zpívá.Až nedávno jsem se dozvěděl,že tuto vlezlou odrhovačku zpívá a hraje jakási kapela Chinaski.Můj hudební vkus je ale někde úplně jinde.

Tah pěšcem (2014)

Že Robert Fischer porazil v r.1972 Borise Spasského je jedna z mála pravdivých událostí v tomto "životopisném" snímku. Dále film ukazuje podivínskou povahu R.J. Fischera,potud je to jaksi v pořádku. Co mě fakt dostalo,když desetiletý Bobby si prohlížel ruský šachový časopis,kde už byl B. Spasskij jako světový šampion,ve skutečnosti se stal mistrem světa až v roce 1969 a byl o pouhých 6 let starší než Fischer.No a partie s jakýmsi Ivanovičem,to už je naprostý nesmysl.Žádný sovětský šachista Ivanovič nikdy neexistoval,aspoň tedy ne na vrcholné úrovni.Je Božidar Ivanovič,což je velmistr z Černé Hory,který se však nikdy s Fischerem neutkal.Fischer se stal v r. 1958 nejmladším velmistrem a porážel špičkové hráče té doby,ať už to byli Sověti,Maďaři,Jugoslávci či Američané.O těchto lidech není kromě Jefima Gellera ,Tigrana Petrosjana a Donalda Byrna ani zmínka.Ve filmu jsou už jen Fischer,Spasskij,velmistr William Lombardy a velmistr Lothar Schmid,který dělal v zápase obou rivalů hlavního rozhodčího. Konec filmu už konečně nějak zapadá do historické skutečnosti a je celkem i strhující.

Rodinné vztahy (2018) (seriál)

Na barrandovskou žumpu je to majstrštyk.

Inspektor Max (2018) (seriál) odpad!

Před kreténské kulinářské show,nekonečné seriály z prostředí špitálu a podobné sračky se nyní začínají prodírat tzv. krimiseriály tuzemské,popřípadě československé výroby.Většinou se jedná o slátaniny,které odvysílají komerční televizní stanice.Naše veřejnoprávní televize nechtěla zůstat pozadu a tak vysílá tuhle neuvěřitelně debilní volovinu s přestárlým Casanovou Jurajem Kukurou.Celkem mám tohoto herce rád,ale tady u mě ztratil dost sympatií.Většinou jsem k těmto brakovým seriálům dost shovívavý a vždy nějakou tu hvězdu dám,ale zde není opravdu za co.Otřesné,nekoukatelné !