Cesty víry (2000) (pořad)

Nikdo mi nevymluví,že veškerý náboženství je ještě větší svinstvo a prasárna než celá politika.Kdo si chce věřit,ať si věří a mě s tím neotravuje,Myslím,že takovej pořad snad ani na ČSFD nepatří,ale komentujou a hodnotí se tu daleko větší zhovadilosti,tak nakonec proč ne.

Hordubal (1979)

Podprůměrný pokus o ,,vylepšení" Fričova zpracování z r.1937.

GEN - Galerie elity národa (1993) (seriál)

Každý má asi jiný názor,co to vlastně ta ,,Elita" je.Já osobně se spoustou jmen souhlasím,na druhou stranu při pouhém přečtení některých se mi svírají pěsti a otvírá kudla v kapse.Dost dílů jsem viděl a celkem to ujde,takže dvě a půl hvězdičky.Naštěstí to před lety točila veřejnoprávní televize,takže mezi elitou chybí různí ,,baviči" či vítězové různých reality show.

Tarzan's Revenge (1938)

Z Tarzana se s příchodem zvukového filmu stalo žádané zboží a tvůrci do hlavních rolí obsazovali populární olympijské vítěze,očekávajíc,že národní hrdinové v roli opičích mužů přinesou kasovní úspěch.Po Johny Weissmulerovi,Hermanu Brixovi a Busterovi Crabbeovi dali tentokrát příležitost olympijskému vítězi atletického desetiboje Glennu Morrisovi.No a aby těch sportovců nebylo málo,tak Morrisův ženský protějšek v tomto snímku hraje Eleanor Holmová,olympijská šampionka v plavání.Film je to však poměrně slabý a až na pár dobrých scén dost nudný.

Černý Petr (1963)

Nevidím pražádný důvod dát filmu vyšší ohodnocení jen proto,že to natočil M.Forman a že je to klasika českého filmu a že to bylo několik let zavřený v trezoru.Já jsem se u toho chvílema dost nudil a ty tři hvězdy jsou až až.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad) odpad!

Češi jsou zřejmě hodně neschopný národ,když každý den si musí nechat několikrát v různých televizních pořadech radit,co a jak uvařit.Jako by nestačilo,že nám radí tzv.celebrity a týpkové jako Babica,už si musíme zvát do svých kuchyní Taliány,zítra to budou rákosníci,pozítří Arabové a za chvíli už si nebudeme schopni sami uvařit svůj žvanec podle svého vkusu.

The Bold Caballero (1936)

Je to vlastně jeden z mnoha filmových příběhů o Zorrovi,který je obviněn z vraždy,zajat,unikne a bla bla bla vše nakonec dobře dopadne.Po velmi slibném začátku film upadá do slabého průměru a už to hraničí s pořádným kýčem.Tři hvězdy dávám s hodně přihmouřenýma očima.

Bláznivá střela (1988)

Tak tohle je ovšem naprostá šílenost,četl jsem historku,že Zucker Brothers se svým bratránkem Abrahamsem celou trilogii vymysleli při nekonečných pařbách po nočních barech,no posuďte sami,já myslím,že střízlivý člověk nic takového vymyslet nemůže.

Největší milovník (1977)

Československá a potom i Česká televize tento film uváděla pod přesnějším názvem ,,Největší milovník na světě",ale to nebrání nic na faktu,že se jedná o nejhorší film mého oblíbence Gene Wildera.Nadějný začátek vystřídala nuda,která se udržela až do konce.