• Pohádka

Hájovna Falkenau (1989) (seriál) odpad!

Miluji tyhle německý bláboly :-) splývají mi jeden do druhého, ale super, pořád tam řeší zásadní otázky :-)

Zkoušky z dospělosti (1980) (seriál)

Tak v tomhle seriálu mně nadchlo jak Nápravník ( Čenský ) a Bimbouš ( Juřička ) jedou na babetách z Chrudimi do CHomutova. To je cca 220 km. Babeta jezdila asi 30 km/h takže jim to vychází cca na 7 hodin cesty. Ještě štěstí že se Nápravník vyboural, protože by na 158 km stejně zemřel na křeče v nohou a Bimbouš by se už nikdy nenarovnal. Jinak to byl celkem velký blábol odtržený od reality náctiletých, jak tady zmiňují ostatní o Discobolos 2 a Muzikoterapii nikdo nikdy neslyšel :-). Jedna hvězda za Mirka Žaluda, ten vévodil svou blbostí.Ostatní byli hodně nesympatičtí.

Rekvalifikace (2011)

Film se mi líbil.Není to komedie k popukání, ale ukazuje zoufalost 50 letého chlapa, který nemůže najít práci, protože je mu " už " 50. Absurdita různých školení, přijímacích pohovorů je v nadneseném duchu. Zrovna tak chování " mafiánů " je za hranicí reálna, ale o to víc to ukazuje paradoxy života lidí. Neříkám že je to excelentní film, ale rozhodně to má příběh, humor ( žádný fekální jsem nezaznamenal ) a pointu. Mně se to opravdu líbilo a klidně mě kamenujte :-). Jo a poslední účastník konkurzu ( v titulcích Velkej samec ) mně fakt dostal, super etuda alá Frankenstein či jiné " monstrum ". Neznáte toho herce????