Kawasakiho růže (2009) odpad!

Naprosto nudné, ztráta času. Film o ničem, který se tváří hrozně vážně.

Líbáš jako Bůh (2009)

Hloupá komedie, ale dá se na to koukat na rozdíl od jejího předešlého díla Jak se krotí krokodýli. Dobře se to hodí jako pozadí pro jiné aktivity. :-)

Drive (2011)

Rozhodně nadprůměrný film, který si budete pamatovat. Od plného počtu hvězdiček mě odradilo přehnané šokující násilí (kopání chlápka ve výtahu do ksichtu, když už se nehýbe...). Taky jsem se musel ptát, proč mu pořád svítí přední světla, když už dvakrát naboural druhé auto. Ale to jsou jen drobné vady na kráse tohoto kousku. Bezvadná kamera, krásná hudba, super atmosféra a nový tip hrdiny.

Insidious (2010)

Pořád ještě někdo dokáže natočit strašidelný horor bez sadistických scén a bez krve. A je opravdu strašidelný, druhá půlka už je trošku přehnanější, ale podařilo se udržet atmosféru i zde a nepřekročit hranici trapnosti. Tento film patří k těm nejlepším hororům.

Jezero smrti (2008)

Já prostě tyhle sadistické uchylárny nemám rád. Film se vyžívá v nechutném násilí.

Daniel Landa (2000) (koncert)

Tohle opravdu stojí za to.

Věčný žid (1940)

Tento film by neměl být zakázán, měl by být povinně pouštěn a vysvětlován. Aby lidé věděli jak je jednoduché je zmanipulovat k těm největším zločinům.

Expozitura (2009) (seriál)

Na české poměry je to hodně dobré, příběh je napínavý a velice zajímavý jelikož se nás týká. Akční scény slušné. Největší slabinou je Vagnerová, které tvrďáctví prostě nesedí a není uvěřitelná i když v pozdějších dílech se zlepšuje. Bohužel produkce TV Nova se tu neodpouští, proto zde má seriál tak špatné hodnocení. U mě nadprůměr.