Daredevil (2003)

Jedna hvězdička pouze za Colina Farrella. Jinak odpad!

Rukojmí (2009)

Je to tak krátký, že snad ani nejde napsat dlouhý komentář. Nevím, jak se k tomuto Quinto dostal, ale role magora s pistolí v ruce mu opravdu sedí a doufám, že takto ho uvidíme déle, než pět minut

Jedna ruka netleská (2003)

Ty kuřata mají nějaký divný zobáky.... Dle mého film plný skvělých hlášek a divných lidí(tedy rolí). Nesluší se srovnávat se Samotáři, protože je to jiný film. Je pravda, že při natáčení padlo asi spousta hulení, protože tohle vyplodit a ještě natočit není normální:-) Věta: "Drž hubu, nebo Ti useknu ruku" se docela dobře pamatuje a je občas záhodno ji použít. Tedy pokud si tu ruku neuseknete omylem sami.

Smrtonosná past (1988)

Kdopak mi to tady zabíjí mé kamarádíčky? To já pane Grubere:-) Ano Bruce Willis zabije koho může a ještě jsme rádi. Přelomový film, kde hlavní hrdina není nezranitelný, ale krvácí a dokonce je naštvanej, když se mu něco stane. Spousta vtipných hlášek a skvělý Willis s Rickmenem dělají z tohoto filmu opravdovou klasiku, kterou musí vidět každý, jinak ho McClane odpráskne a ještě řekne něco vtipnýho a budeme se smát....

12 opic (1995)

Že je Willis plešatej, nic nového. Ale že dokáže tohle zahrát? Po smrtonostných pastích, Posledním skautovi a Pulp Fiction role sci-fi magora....a jak mu sedla. Nemluvě o Pittovi, který si hodně posunků přibral do svých dalších rolí. Herecké výkony pouze třešnička na dortu v jinak perfektním filmu, který Vás vtáhne do děje a nepustí až do samého konce. Jako vždy vděčné téma o cestování časem. Jen kdyby existoval alespoň jeden další pořádnej film podobného tématu a nemusela jsem se dívat pořád dokola jen na tohle. Pouze jeden poznatek k zamyšlení: co dokáže jeden šílenec se zkumavkou? Vyhubí skoro celé lidstvo a ani Willis žeroucí pavouky tomu nezabrání:-)

Vetřelci (1986)

Lidé mají rádi vajíčka v různých podobách. Vajíčka ve Vetřelcích si však nezamilujete. Je Vám totiž po nich nevolno a vyskakují Vám z hrudi divný věci. Ještě, že tu máme tu paní, která nás všechny ochrání a ještě nám ukáže, jakým způsobem lze všechny ty potvory dostat. Vesmír je hodně veliký a nikdy nevíte, koho tam potkáte a co se Vám může ohledně zabíjení potvor hodit.

Zelená míle (1999)

Kdo je ten velkej černoch a co to plive za smetí? To Vás jistě napadne při sledování tohoto filmu dle předlohy Stephena Kinga. Ano TOHO Kinga, který, co napíše a někdo to pak natočí, nás pak všechny dostane. Ani toto není výjimkou a jen brečíte, co je to za spravedlnost, když toho hodného velkého černocha usmažej na elektrickém křesle.

Matrix (1999)

Bombastická výprava do smyšleného světa, kde vše řídí počítač a Vy nenaděláte vůbec nic, dokud nedostanete tabletku:-) Anebo nesledujete bílého králíka....ne, není to další drogově a halucinacemi nabytá podívaná, ale až shlédnete tento film, nebudete si jisti ani tím, kdo jste a co tu děláte.

Sedm (1995)

Kolik, že to je hříchů a jaké to přesně jsou? Pokud nevíte, po tomto filmu si je dobře zapamatujete. Žádný film s brutálními vraždami Vás nedostane tak jako tento. Výborné herecké obsazení Vás doslova donutí se dívat až do konce. Netrpělivě čekáte, jak brutálně bude zavražděna další obět a o jaký hřích vlastně jde. A jen o něco málo víc Vás zajímá, kdo je vlastně ten člověk, co to dělá. S úsměvem pak jenom pokýváte hlavou nad panem Americkou krásou...

Počátek (2010)

Každému se zdají sny...v tomto filmu se Vám však nezdají, ale někdo Vám je "Vnutí". Představte si, jak jdete k bankomatu, zadáte PIN a vyberete peníze. Jenže, co když je to jen sen, Vy to nevíte a někdo ten sen řídí a vidí vše, co zadáváte a kolik máte zůstatek? Pokud jste si to představili a říkáte si: "To není možné, to se mi nestane!", tak se podívejte na Počátek a už si z bankomatu vybírat nebudete:-)