5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

To snáď nemyslíte vážne! Tak sme si u nás v našej krásnej krajine vychovali ďalšieho mediálneho parazita, ktorému sa u nás nadáva CELEBRITA! Súťaž, ktorá obohatí a poučí rovnako ako superseriál Panelák, navyše to uvádza uvrešťaný psychoš Bičan, ktorý je rovnaký blb ako bol (vlastne stále je) Pročko, akurát nehvízda. Hnus!

Páli vám to? (2004) (pořad) odpad!

"Si z Rovinka?" Súťažiaci(a) na to:"Z Rovinky" Na Slovensku nám došli moderátori, tak sme si sem dotrepali chuja s otrasným prízvukom (a sexy ofinkou). Už nápad s hádaním písmen ma vôbec nezaujal, zadania typu: tajný sen všetkých žien-sexbomba, nezákonné usmrtenie podľa američanov-lynč, atd. stoja za hovno, chcelo to už len čerešničku na torte a prišla! Z Rakúska!

Kurýr (2012) (seriál) odpad!

Niektoré postavy by mali ostať na filmovom plátne a netrepať sa do televízie. Vance hrá asi z donútenia, ináč si ten jeho kyslý prejav neviem vysvetliť a od odpadu to zachránila len bojová choreografia. Aj v tej je však Vance taký uveriteľný až strach (porovnať so Stathamom). Ukážka sračkovosti: časť o 3 kufríkoch! Po zhliadnutí ďalšej série musím upraviť komentár aj hodnotenie! Zo sračky sa stala SUPER sračka a o tej dnes populárnej tzv. politickej korektnosti ani nehovorím! To sa ešte vážne nájde niekto kto má chuť zatracovať Majora Zemana???!

Insidious (2010)

Zaujímavá duchárčina od Wana, zjavne je zaťažený na panie v čiernom. Ľakačky výborné, škoda len, že po čase sa prejedia a už príliš neľakajú. No a pokazil to ten bubák ako vystrihnutý z Hviezdnych vojen, keď si brúsil nechty tak som sa smiechu nezdržal. No a nezabodovala ani seansa so smiešnou senzibilkou, tých dvoch pošukov radšej nekomentujem (hlavne toho bradatého). Koniec síce nie je nijako originálny, ale je presne taký, aký od hororu čakám.

Machři (2010)

Celkom dobre sa to rozbiehalo, Sandler dal pár obstojných vtipov a potom to skĺzne na úroven psychologickej poradne a všetci sa majú radi a s chuťou by sa vyplakali kamošovi na ramene. Ale také sú vlastne všetky Sandlerovky. 2 body za podarené vtipy a za Salmušu a jej sexy body.

Machři 2 (2013)

Šťanie animovaného jeleňa je rovnako trápne ako vlastne celý tento film, snáď kvôli mladým diváčkam použitý navyše ten špatný čurák z pubertálnoupírskeho zvratku. Samozrejme ako vždy nejaké doláče aj pre Sandlerových kamošov a máme zlepených 101 minút trapošiny. Hviezda opäť len za malú mexičanku a jej dekolt.

BloodRayne (2005) odpad!

Ešte šťastie, že je Stoker už po smrti! Asi najviac s(z)popularizoval upírsku tématiku a keby videl toto, alebo romantickoupírske chujoviny tak si sám zahryzne do krčnej tepny! Ben Kingsley ako hlavný zloduch a chlípnik, Kristanna oblečená ako domina a všetko to korunuje Madsen a jeho "zručnosti" s mečom. Neviem, či je populárne nadávať na Bolla, ale po tejto nádhere sa pýtam, či je normálne pri jeho tvorbe nehodiť šabľu.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Matka jedného z pošukov: Ako to, že si mi nepovedal o vzťahu s touto okúzľujúcou ženou, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie?! On na to: Ako to, že si mi nepovedala, že mi zomrel pes?! Hahahahahahahaha (to bol výbuch umelého smiechu) 2.najobľúbenejší seriál? Nudná, priblblá, málo vtipná sračka s hádam najpreceňovanejšou TV bukvicou v histórii! Toto nezachráni ani Kaley, ktorá vyzerá celkom k svetu! Bazinga!

Já, legenda (2007)

Tak nám Emma Thompson zrušila superštáty. Tie divé zvery uprostred mesta sú tak príšerne umelé až strach, snáď si mohli dať viac záležať na efektoch. Kým sa objavia prví bubáci, černoško sa potuluje a filozofuje, čakal som, či tú figurínu v dvd požičovni neošuká, hádam by to trochu okorenilo dej. Pred záverečným útokom zombíkov som skoro zaspal-nepobavilo len nudilo!

Vetřelci (1986)

Raz darmo Cameron vie čo znamená sci-fi, akcia, napätie... Myslím, že aj keby natočil porno tak by to bolo akčnejšie a zaujímavejšie ako väčšina komiksových blbostí, ktoré sa dnes premnožujú.