Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

Samček modlivky to prežil a boli sme pri tom! Bulvár, dopravná nehoda, bulvár. Jediné čo je pozerateľné je karoséria Lenky Hriadeľovej, ale tá je myslím v športe. Ostatných je škoda komentovať, nesympatický vševed Mečiar a bonus Lemra či ako sa vlastne volá, ktorého divná čeština musí týrať uši aj Čechom.

Last Night (2010) odpad!

"Pamätáš sa na tú prvú noc? Myslíš na ňu niekedy?" Ďalšia z radu zakomplexovaných, nudných, kecacých, takmer romantických nezáživností. Na dopozeranie sa treba premôcť, navyše väčšinu času tu hviezdi hnusná ostrovná anorektička a ani Eva M. neukáže tie svoje toľko ospevované prednosti. O čom to vlastne bolo?

Orel Deváté legie (2011)

Celkom zaujímavý nápad sa zvrhol na dlhé minúty kecania a moralizovania a tak sa z vojaka stal veľvyslanec OSN, ktorý dáva pacifistické vyhlásenia a ľutuje hlavne tých, ktorí mu posekali Taťuldu. Aké aktuálne.

Insidious 2 (2013)

Akoby sa prvý diel ani neskončil, pokračujeme v tom istom. Akurát tie ľakačky sú tiež o tom istom už to nie je ako v jednotke kde mali poniektoré príjemne mrazivý efekt. Koniec otvorený, som zvedavý ako sa podarí Insidious 3.

Hanna (2011)

Pripadá mi to ako napodobenina Bourneoviek, akurát namiesto Damona je tu mladá škaredá bleduľa, Eric Bana, pribalená aj Cate Blanchett. Pocestovali sme si po Európe, mladá bleduľa nakopala zadky pár dospelákom a po nudných 107 minutách som si povedal Hurá nezaspal som.

Blázniví bažanti (1971)

Až na pár úsmevov ma toto príliš nedostalo, radšej si pozriem Veľký bazár, alebo Sluhov a mušketierov.

Country estráda (2001) (pořad)

Občas vtipné, občas trocha trápne, Ivan Mládek je uvoľnený, prirodzený, ten chlap sa asi narodil na pódiu. Tie jeho vtipy sú super, možno nie vždy obsahom, ale tým ako ich Ivan dokáže podať. Zanedbateľná poznámka pre neheteráčov: Niektoré hostesky sú fakt k svetu. ☺

Osobní strážce (1992)

Aj keď to nie je až taká vydarená sladkosť ako Pretty Woman, medzi podobnými presladenými hlúposťami určite vyniká. P.S. Milovníčka koksu Whitney mala parádny hlas.

Pretty Woman (1990)

Tak ako prvé musím napísať, že nemám rád romantické filmy. Sú väčšinou o tom istom (hlavne tie od Rosamundy), postavy často priblblé a dej taký presladený, že citlivý divák môže dostať cukrovku. Ale toto Marshall namiešal tak šikovne, že mi vôbec nevadí to, že dej je neuveriteľný až strach a budhista mi vždy pripadal ako riťopich. Julia a jej nadrozmerné ústa sú tu rozkošné a hlavný hudobný motív je parádny. Túto romantiku od Marshalla si rád pozriem dokonca aj v 150 repríze na niektorej z našich "božských" TV staníc.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Ďalšia chujovina na spôsob superstar, alebo ďalší spôsob ako vytiahnuť od TV oviec nejaké peniaze. Navyše tí porotcovia... Mám rád Kabát, ale Jožko Vojtek je pózer, ktorý sa v kresle tvári ako úd a komentovať príšeru menom Darinka by bolo nosením dreva do lesa.