Na hraně temnoty (2010)

Bondovkár Campbell a Mel Gibson spolu, vydarený akčný film s pár peknými scénami (to keď auto zrazilo možnú svedkyňu fakt ušlo), škoda len, že to bolo bez šťastného endu, ten k filmovej zábave patrí. Rada pre začínajúceho režiséra: Ak hľadáš do svojho filmu ideálneho zabijaka zavolaj Rayovi.

96 hodin (2008)

Takto by mal vyzerať akčný film! Akčné scény parádne, klince v stehnách brutálne a to o obchodovaní so ženami je vlastne také smutne a otrasne aktuálne.

Aljaška v plamenech (1994)

Mám rád Štefana Senegala a jeho priamočiaru akciu, ale toto už bol náznak úpadku, ktorý nastal v budúcich filmoch. Tu ešte nemá 150 kg, Joan Chen je pekná a je tu aj silné ekologické posolstvo.

Rambo: První krev (1982)

Je to viac ako obyčajný akčný film, ale fakt nechápem z čoho sa kritika liečila, možno im zarezala tá ich ďalšia trauma.

Ostrov (2005)

Bay točí dlhé filmy, ktoré majú občas hluché miesta a nudia, ale toto je pre mňa asi 2 naj "Bayovka".

Hostel II (2007) odpad!

To isté ako jednotka, akurát namiesto troch kreténov sú tu použité tri sliepky. Opäť rezanie gumy, hektolitre kečupu, hlúpe kecy. Kňažko je tu riadny šašo, jediným svetlejším momentom je návšteva Deodata. Ten Eli je fakt...

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Chápem, že herci potrebujú € , ale prečo si to má odtrpieť divák?! Tuma ako hlavný zloduch, Pocisková ako osudová žena, nazvať dej stupídnym by bola urážka slova stupídny. Za toto by mal niekto ísť do basy!!!

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Ich scenáre sú debilné. Ich revírom je TV obrazovka. Malý Turek si spravil z tohto seriálu živnosť a tak nás oblažuje hlúpym dejom v kombinácii s tými ospevovanými výbuchmi starých vrakov. Toto by nešlo ani ako paródia. Aby som nezabudol na bonus, tým je Hajdu a jeho uškriekaný dabing, za ten by si zaslúžil nakopať do vajec.

Warrior (2011)

Kedysi bol v móde box, tak Sly predvádzal trápne ukážky boxu a do toho púšťal nejaké motivačné kecy. Teraz je v móde MMA tak máme to isté v novom balení. No a ten pokec počas zápasu tvorcovia dúfam nemysleli vážne! Na to im skočí snáď len ten, kto v živote žiadny zápas nevidel. 1* za Morrisonku a za výkon Nicka Nolteho.