Maska zrcadla (2005)

Je to taká anglická verzia japonskej Cesty do fantázie. Po vizuálnej stránke fantastická ale po tej dejovej nemá čo ponúknuť. Po čase začína byť nudný a zdľhavý. Človek len čaká kedy to skončí.

Růžový panter (2006)

Neviem prečo niekoho napadlo znova natočiť Ružového pantera. Vlastne viem pre peniaze. Možno tí, ktorí nevideli pôvodného pantera z toho niečo budú mať, ale pre skalného fanúšika série hrôza. Steva Martina mám rád ako komika ale toto riadne pos... . Smiešne parodovanie Petra Sellersa na ktorého zjavne nemá a v celom filme to dokazuje. Avšak nájdu sa tu aj dobre sceny ako napr. hodina angličtiny. Takže čo z toho vyplíva, že sa nad tým netreba zamýšať a brať to ako lepšiu parodiu Leslieho Nielsena. Oh skoro som zabudol 1* je za Beyoncé.

Ultraviolet (2006)

"Ahoj, moje meno je Violet narodila som do doby, ktorá je nepochopiteľná". To je prvá veta filmu a je dosť výstižná pre celý film. Keď hodíte do vreca Matrix, Equilibrium a Blada zatrasete s ním a okoreníte Aeon Fluxom tak vypadne z neho UltraViolet. Čisto akčná záležitosť od ktorej sa ani nič iné čakať nedalo. Síce niektoré akčné scény majú niečo do seba a Mile Jovovich sexepíl určite nachýba (tak ako pestrý šatník), ale to nieje všetko čo film potrebuje? Čo tu fakt chýba je lepší scenár a hudba. Nestačí keď si režisér vykradne vlastný film. Ja tomu dávam 3* s prižmúrenými očami (obydvoma).

Ozvěny mrtvých (1999)

Musam sa priznať zo začietku ma to celkom bavilo. Ta hypnóza pôsobila až Lynchovským dojmom ale postupne sa vytrácali z filmu zaujimavé scény a prešuplo sa do obyčajného trileru aj keď s dobrým hereckým výkonom Kevina Bacona.

Pravidla vášně (2002)

No aj keď je ten film stupidný, miestami až zbytočne zdľhavý a neukazuje nič nové zo života vysokošlokákov čo by sme už niekde nevideli (party,sex,drogy a samovreždy).Napriek tomu stoji tento film za pozretie aspoň kvôli hereckým výkonom, zopár zábavným scénam a zaujímavej kamere (aj keď len na začiatku filmu).

Zátoka ticha (2004)

Veľmi dobré herecké výkony a to aj u menších detských predstavitelov s prekvapivo dobrou hudbou a zaujimavo napísaným scenárom, ktorý pomali rozbieha charakteri jednotlivých postáv.