Chatrč (2017) odpad!

To jako vážně? Asi tak.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

To by nebyl Disney aby do filmu nedal další otravnou sebevedomou holku,která je shodou okolností pěkná a jeste něčí dcera. OK to beru...ale ty trapny hrdlickovsky vtípky...ne děkuji. Kazilo dojem z filmu. Jinak spokojená.

Padesát odstínů temnoty (2017)

No jako takhle...jediná dobrá scéna byla, kdy si ta poněkud nevyrovnaná slečna se zbraní klekla, když ji to přikázal. :-D To byl jako strop. Řekněme že tohle jediné bylo poněkud nečekané a trochu se to odchýlilo od přeslazených keců a sexu.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pořád nevím, jestli dát čtyři * nebo tři. Návaznost na předešlé díly super...ale bohužel na konci až moc klišé. Jen jedna postava zachránila celý požitek z filmu. :-) Uvidím, třeba po druhém shlédnutí změním hodnocení.

Expanze (2015) (seriál)

Viděla jsem 4 díly, protože jsem tomu chtěla dát šanci. Hrozně mě to nebaví, ale jelikož nekoukám dál nechci hodnotit špatně. Třeba se to dalšími díly zvedlo. Nevím...zjišťovat to nebudu.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Za mě rozhodně 5*. DiCaprio i Hardy úžasní, krajina úžasná, medvěd scéna úžasná...nemám co vytknout.

Pot a slzy (2015) (seriál)

Mě první díl naopak zaujal. Postupně budu měnit hodocení, jak se to bude vyvíjet. :-) Zatím jsem spokojená.

Purpurový vrch (2015)

Jednoduše mi jen vadilo, že byl začátek příliš zdlouhavý a konec rychle useknutý. Akorát jsem prokletá tím, že mám rada tyhle typy filmů, tak nejsem příliš objektivní. Jinak se mi to líbilo. Dámská bitka horší, než jsem čekala. Fuj. :-D