Banik!!! (2018) (TV film)

Byly zde snad všechny důležité osobnosti a hezky se to podařilo shrnout do 52 minut. Škoda jen, že dokument není delší, takhle to místy bylo příliš naplácané na sebe a nebyl čas pro detailnější informace.

Anděl Páně 2 (2016)

Tohle, že je lepší než jednička? Tak to ani náhodou. Dvojka buď opakuje to, co se dařilo jedničce a nebo dělá věci hůř.

Simpsonovi - Velká knižní loupež (2011) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů nových sérií. Dost netradiční, možná ale proto tak dobrý. Je v něm samozřejmě monoho odkazů na filmy a seriály, hlavně Dannyho Parťáci i se skvělým soundtrackem od Davida Holmese.

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Na rozdíl od Storage Wars je toto čistě sehraná a neautentická záležitost. Jako oddychovka možná dobré, ale když aukce, tak Storage Wars!

Pozůstalí - Svět podle Matta (2017) (epizoda)

Tohle byl dost bizarní díl, ale bavil mě a tvůrci mají palec nahoru, že se nebáli takovýhle zvláštní díl natočit. Lindelof zkrátka zase řádil. Šílené ale skvělé.

Pozůstalí - Kniha Kevinova (2017) (epizoda)

Lindelof je psychopat, já to říkám pořád, ta poslední scéna byla na infarkt :D

Single Lady (2017) (seriál)

Tak na jednu straně je to realistické. Jestli ve vedení Óčka sedí takoví pitomci, pak to leccos vysvětluje.

Sherlock (2010) (seriál)

Geniální adaptace jedné z největších knižních klasik všech dob. Poslední díly byly dějově překombinované a do úvodních dílů měly daleko, i tak to ale byl skvělý seriál.

One Man Show (2008) (pořad)

Klobouk dolů předtím, co Kazma dokázal v druhé sérii. Z jedné kamery a jednoho studia se stal pořad, který se dostal do médií po celém světě. Ať je z toho klidně polovina "fake", stejně je to něco, co překonává rozměry čehokoliv, co v téhle zemi kdo natočil.

Chart Show (2014) (pořad)

Dávám 3 hvězdičky. Ne snad za kvalitu pořadu, ale za to že se tady kvůli němu šíří nějaká osvěta, co se týče populární hudby. Slovo dostalo sice spoustu lidí, kteří tomu očividně vůbec nerozumí, někteří mají ale co říct (Drtinová atd...). Lidi se alespoň dozví, jak se jmenují originály písní, co všechno je u nás přezpíváno, co je to cover a jak funguje a spoustu dalších banalit, které český národ plný hudebních neandrtalců odkojený na Michalu Davidovi nezná. Taková základní školka populární hudby. Rozhodně lepší než Tvoje tvář má známy hlas, kde se przní klasiky jako na běžícím pásu.