Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Já mám ráda Jonathana, proto ty hvězdičky a všude kde je on, tam musí být hvězdičky! :D

Pytel kostí (2011) (TV film)

Taková výborná předloha a film jen takový odvar, nevyděsila sem se snad ani jednou a to sem sakra strašpytel. Trochu zklamání, ale nelituju, že jsem se na to podívala.

Umění zapadnout (2011)

No, lepší průměr. Je to fajn film, ale takových je spousta.

Fantastický pan Lišák (2009)

Myslela sem si, že v animovaném filmu zanikne styl Wese Andersona. Ale byl na první pohled viditelný a spíš zanikl animovaný film v Andersonově snímku. Packu na to!

Nespoutaný Django (2012)

Pořád se rozhoduju mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Tarantino je můj velký oblíbenec, ale ne každý zvládne jeho "lehce" krvavé a úchylné filmy, přesto se mi film moc líbil, skvělý příběh, doktor Schultz v roli vraždícího samaritána mě velice bavil a Django nebyl úplně kladný hrdina, což se mi líbilo. Když ke konci filmu Tarantino vybuchl s dynamitem, musela sem prohlásit "Oni nám zabili rejžu" :D

I Love You Phillip Morris (2009)

Takové smutné a velice dramatické téma a tak vtipně provedené. Super film, hořkosladký, stejně jako život.

Milk (2008)

Film byl velmi zajímavý od začátku do konce, Sean Penn velice sympatický.. Byla tam velice vypjatá atmosféra a jen mě to utvrdilo v tom, že člověku nepřísluší soudit jiného, pokud to neubližuje ostatním.

Nic nás nerozdělí (2012)

Pravděpodobně jeden z nejsilnější filmů co jsem kdy viděla. Naomi Watts byla neuvěřitelná, stejně jako ostatní, dokázali to tak dokonale a přesvědčivě zahrát. Několikrát jsem se u filmu rozbrečela, je šílené uvědomit si, že se toto opravdu stalo. Musela to být pro tu rodina neskutečná životní zkouška.