• Rodinný

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Tak jsem se tedy na jeden díl podíval, abych nebyl neobjektivní a pro mně je to jen další tuctovej seriál z líhně komerčních televizí, které mně zkrátka neberou.

Můžeme dál? (2012) (pořad)

Taxík, který mně docela bavil, se přesunul do domů a obydlí. Spíš než soutěž je tohle zeměpisně-dějepisný pořad, kde občas někdo dostane otázku. Žádná sláva to není, navíc mně moderátoři přijdou dost trapní.

Hairspray (2007)

Náhodou je tenhle muzikál dobrej úlet. Sice v něm zase tak o moc nejde, ale je to zábava, navíc doplněná o chytlavý songy. Herecké obsazení parádní a manželská dvojice Travolta Walken fakt dobrej úlet. Jasná čtyřka.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jelikož zombíky můžu, tak mně první dva díly docela namlsali. Celkem solidní podívaná. Jenže třetí díl byl naopak strašná nuda. Prakticky se nic nedělo a jen se řešily nějaký mezilidský vztahy. Takže zatím průměr. Pokud se ale seriál vrátí na původní vlnu, rád nějakou hvězdu přidám. I když to podle zdejších komentářů moc nadějně nevypadá.

Krásky od krav (2006) (TV film) odpad!

Dal jsem jen slabou čtvrthodinku. Můj život je příliš cenný na to, abych jej trávil u takovýchto blbostí.

Bod G (2005) (seriál) odpad!

V programu jsem si přečetl, že se jedná o erotický sitcom, proto jsem si to ze zvědavosti pustil. Jaké ale bylo moje zklamání, když po komedii, natož po erotice, nebylo ani vidu, ani slechu (no slechu možná občas jo).

Ohněm, vodou a trubkami (1967)

Taková trošku letní verze Mrazíka, takže solidní sovětská zábava. Ne všechno, co kdy přišlo z východu, stálo za prd.

coolMEN (2012) (pořad) odpad!

Zábavné možná tak pro puberťáky, ale určitě ne pro muže. Jinak řečeno - Menzone v bleděmodrým.

Ceremoniář (1996)

Celý děj by se dal určitě smrsknout na polovinu a vznikl by docela slušný televizní film. Takhle to ale byla chvílemi nuda. Střih měl nejspíš evokovat jednotlivé dny, ale byl přinejmenším zvláštní. Herectví Jana Hrušínského bylo naopak velkým plus a i za něj dávám tři hvězdy.

Powder Park (2001) (seriál) odpad!

Das ist hrůza! A to je tak vše, co k tomu můžu napsat.