poster

Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012, 1x76 + 96x60 min

Hrají:

Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Václav Kopta, Ondřej Brzobohatý, Karel Heřmánek, Libuše Šafránková, Libuše Švormová, Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Vydra nejml., Marta Jandová, Vojtěch Vondráček, Jáchym Kraus, Slávek Bílský, Jan Maršál, Fabián Povýšil, Tereza Nvotová, Kamil Halbich, Daniela Šinkorová, Miroslav Hrabě, Jiří Kalužný, Vendula Hlásková, René Přibil, Petr Batěk, Valérie Zawadská, Vojtěch Machuta, Martin Preiss, Ludmila Zábršová-Molínová, Liliana Malkina, Jana Altmannová, Stanislav Zindulka, Eva Burešová, Ivana Korolová, David Gránský, Jakub Grafnetr, Jordan Haj, Karel Heřmánek jr., Hana Tomášová, Josef Polášek, Petr Štěpánek, Jiří Kout, Václav Veselý, Milan Enčev, Otakar Harlas, Sara Sandeva, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai, Květa Fialová, Hana Gregorová, Robert Nebřenský, Josef Kubáník, Eva Novotná, Monika Absolonová, Milan Slepička, Lubor Novotný, Berenika Suchánková, Jaroslav Sypal, Jiří Bábek, Vlastimil Harapes, Pavel Trávníček, Petr Kutheil, Marek Dobeš, Zdena Sajfertová, Kamil Střihavka, Michaela Sejnová, Marek Ronec, Veronika Divišová, Miloslav Mejzlík, Karel Hynek, Chantal Poullain-Polívková, Michal Čeliš, Marta Vítů, Karel Zima, Sabina Králová, Josef Havrda, Stanislav Aubrecht, Pavel Tesař, Anna Duchaňová, Daniel Šváb, Tomáš Klouda, Kateřina Pindejová, Radek Bruna, Ondřej Rychlý, Ester Geislerová, Oldřich Hajlich, Jiří Zapletal, Anastásia Chocholatá, Václav Vondráček, Kamila Sedlárová, Miroslav Večerka, Tomáš Měcháček, Markéta Procházková, Jana Švandová, Monika Maláčová, Ondřej Lechnýř, Václav Neckář, Petra Hobzová, Dušan Sitek, Lucie Černá, Barbora Černá, Marian Roden, Helena Vondráčková, Taťána Kuchařová, Pavla Tomicová, Pavel Nový, Michal Slaný, Dana Pešková, Petr Matoušek, Veronika Gajerová, Nina Divíšková, Jan Komínek, Aleš Čermák, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Richard Zevel, Vojtěch Hájek, Jelena Šebestová-Juklová, Zdenka Procházková, Tomáš Novotný, Antonín Hardt, Klára Cibulková, Libuše Fanturová, Jaroslav Vlach, Josef Zyka, Jarmil Škvrna, Josef Loučím, Tomáš Matonoha, Vojtěch Lavička, Zita Morávková, Martin Veliký, Peter Aczel, Ján Jackuliak, Anna Bazgerová, Ondřej Volejník, Hana Seidlová, Ivan Jiřík, František Skřípek, Václav Vašák, Zdena Šubrtová, Anna Sikorová, Leoš Juráček, Veronika Zelníčková, Josef Hervert, Jana Radojčičová, Tereza Tobiášová, Natálie Topinková, Nataša Gáčová, Juraj Bernáth, Pavel Tomanka, Kateřina Krejčí, Tereza Blažková, David Šír, Natálie Halouzková, Alena Vondrášková, František Nedbal, Lukáš Marval, Patrik Kytka

Komentáře uživatelů k TV seriálu (417)

 • Tosim
  **

  Nejlepší je, když nova obsazuje tolik hereček s těma krásnýma, velkýma očima :-D ... A asi je to kacířská myšlenka letošního seriálového podzimu II, ale díky hercům (nyní už) bardům se na to dívalo mnohem snesitelněji, než bez nich. Karel Heřmánek a Libuše Šafránková svým charismatem zastínili dialogy a zvraty šustící papírem a časem (alkoholik i šikanovaná žena byli příliš dlouhou dobu pasivní, chápu, v reálu to tak často bývá, leč tady to mohlo sloužit tvůrcům jako berlička, která se dost hodila), osvěžením bylo, když do scénáristického tandemu přibyl Jan Prušinovský. A natažená žvýkačka, co pomalu ztrácí chuť, bude zřejmě delší, páč v ukázce z posledního dílu (třicet a něco!), vyšilovala už totál zkarikovaná zástupkyně, že je zase něco špatně. Přesně tak!(3.1.2013)

 • Malarkey
  odpad!

  Jděte s těmahle seriály bez nápadů už do prdele. Kdo na to pořád má čumět. Jenom, aby se zaplnilo prázdno českých televizních stanic. Když by se ti herci radši pustili do nějakého solidního tématu. I když chápu, lehce vydělaný prachy jsou lehce vydělaný prachy. Rozdíl mezi tímhle a Obchoďákem a bůhvím čím ještě, co se vyrojilo podzim 2012 je absolutně nulový. Všichni se chovají jak debilové a my se tomu máme smát...Takhle vlastně dopadl i tehdá docela úspěšný Comeback.(11.10.2012)

 • Radek99
  *

  Kvalitu českých unifikovaných televizních vztahových jakoseriálů lze pomalu srovnávat s úrovní českého školství - obé je v těžké krizi... Apropos scénáristé tohoto televizního nedodělku zjevně v životě na žádném skutečném gymnáziu nebyli...ani v žádné skutečné české škole...(3.9.2012)

 • Zeck
  odpad!

  Další papundeklový shit a padesátá variace na Ulici od Novy, kde je scénář na úrovni lepšího porna a kvalita zfilmovaní podobná béčkovému erotickému filmu. Nova je vlastně taková raritka mezi komerčními televizemi, protože aby nějaká podobná stanice měla tak příšernou vlastní tvorbu a diváky pravidelně zásobovala tím nejlevnějším zbožím z celého světa a zároveň měla nejlepší sledovanost v zemi, to snad lze reálně provést jen v postkomunistické zemi plné důchodců a idiotů se stádovitým vkusem. Neuvěřitelné, že všechny pořady od Novy jsou odpad jak prase a přesto na ně čumí řádově miliony lidí. Český divák ale zřejmě nestojí o lepší kvalitu vysílání, ale o stojatý shnilý kanál, ve kterém se smradlavé hovno vydává za svíčkovou, a ve kterém pokaždé dostane to, co požaduje, tedy ochotnickou sračku, ke které není třeba mozku a vkusu. 0%(2.9.2012)

 • Djoker
  odpad!

  Stejně jako u 4teens brutálně nevyužitý potenciál střední školy a trapná slovní hříčka v názvu. Nezaměřuje se to však tolik za žáky, což je vzhledem k neschopnosti vytvořit zajímavý a složitý charakter vlastně dobře. Mnoho prostoru dostává učitelský sbor a také rodiny žáků. S tím přichází oblíbená témata jako šikana a domácí násilí. Jejich provedení je ovšem tak směšné, že si člověk říká, kolik desítek seriálů ještě musí ty tisíce nespokojených diváků potopit, aby scenáristé začali konečně pořádně makat a režiséři nebrali hned první klapku. S realitou to samozřejmě nemá nic společného. Půlka školy chodí dobrovolně do sboru, vrcholem rebelství je cigareta a maturanti se bojí svých rodičů. Víte vůbec, jaký je rok? Doba tatíčka Masaryka už je bohužel za náma, tak se kurva vzpamatujte a začněte točit něco s koulema, vy klauni!(7.9.2012)

 • Segrestor
  odpad!

  1. Celý svět slyšel tu zprávu z Novy, celý svět zchvátily mdloby, celý svět vyskočil od lahváčů a zapnul monitory. 2. Dobrý seriále Gymple, tak jsme se konečně dočkali, celý svět počůral se smíchy, Češi tomu z gauče tleskali. 3. Já to tak zazpívat nedovedu, trémou třese se mi dneska hlas, má to prý dílů třista dvacet sedum a lid je blbý podle vás...(1.11.2012)

 • StarsFan
  **

  Ano, uvědomuju si, že se kvalitě západní seriálové tvorby nemůže Česká republika vyrovnat. Jenže já nic takového od Gymplu s (r)učením omezeným ani nečekala. Navíc si nehodlám na internetu vytvářet drsnou, intelektuálně-rebelskou image někoho, kdo kvůli tomu, že Gympl s.r.o. není úžasně inteligentní, že neposouvá hranice televizní tvorby někam dál, že nezmění náš pohled na svět a že nezobrazuje realisticky život studentů, musí minimálně okultně spálit logo televize Nova. A ani nevidím důvod hned kvůli tomu poslat tenhle seriál do černých čísel. Proč? Protože narozdíl od konkurenční Základky je to koukatelné a protože v kategorii českých seriálů posledních let se rozhodně jedná o nadprůměr. Taky proto, že je mi sympatický předem omezený počet dílů, díky kterému se z toho (snad) nestane další telenovela o sto dílech a dvaceti pokračováních. Proto, že to má celkem sympatické obsazení (Heřmánek, Šafránková). A ze zcela subjektivních důvodů i proto, že kvůli několikaletému pobytu v zahraničí občas vidím ráda pohybující se obrázky, ve kterých hlavní hrdinové používají můj rodný jazyk. Dodatek: Po dvou videných dílech druhé řady mám chuť srazit tomuhle seriálu hodnocení na odpad. Nevím, jestli došlo k přeobsazení scénáristů, ale tak masivní propad v kvalitě se jen tak nevidí. A zvlášť ne u seriálu, který byl od počátku pouze průměrným dílkem a který tak nemohl padat z velkých výšin.(13.12.2012)

 • Phobia
  *

  Já myslela, že to bude další z řady špatných a (dá-li Buch) možná i snesitelných sitkomů z domácí produkce. No, Buch nedal, Buch nasral, je to zase jen mizerná, nesnesitelná telehovnela. A třeba jí křivdím, vydržela jsem skutečně málo, než jsem zatroubila na ústup a stisknutím čudlíku se vrátila do normálního světa, ale opravdu nemám nejmenší chuť ověřovat, jestli jsem se náhodou nezmýlila. 25%(24.1.2013)

 • Jacinda
  ***

  Njn. premiéra pilotu je dnes a 33 lidí už ho vidělo, stihlo mu dát odpad a zapsat se do kategorie Český Sráč. Pokud je seriál na odpad, s radostí mu ho dám zítra večer. Dodatek: Shlédnut pilot a na ČR to není beznadějné. Párkrát jsem se i upřímně zasmála. Koukám, že už se začínají objevovat i inteligetnní hodnocení. Děkuji Korbitchovi, který mi věnoval tolik času a projel podrobně můj profil. Chtěla jsem mu poděkovat do pošty, ale zablokoval mě. Tak aspon takhle. Děkuji, že jsi si přečetl mé komentáře, mám radost když zaujmu :-) Dodatek. Na truc blbečkům nadhodnocuji. tenhle seriál je super, bavím se u něho, dokážu se zžít s některými postavami, je tu vývoj i lehká psychologizace. To nejlepší co se v poslední době v čr objevilo Dodatek 10/2013 S přibývajícími sériemi bohužel kvalita rapidně klesá. první řada byla dobrá, zbytek už bohužel ne.(2.9.2012)

 • Davies182
  odpad!

  Viděl jsem DOST.(4.1.2013)

 • kulyk
  **

  Obsazení protekčních zmetečků není zárukou toho, že bude seriál disponovat sdostatkem kvalitních dětských herců. Jak to tak vypadá, je to spíše naopak. Nebudem tu hereckým prvničkám kurvit sebevědomí, vyhoněné rodičovskými kelebritkami. Spíše držme protistojné prsty, ať Brzovatař díky timurování zavčasu penetruje Krisťulce lítačky do ,,baru", Libuška po-pyje kvalitní výcuc z Heřmánku a stárnoucí Šinkorka odežene mužika, jemuž stojí za ránu. Staré páky dokáží prozatím pozvedat osmiletku z průměru, ovšem vodováha by se z toho zase neposrala, to ne. Uvidíme, za jak dlouho tvůrcům dojde (rozhodně ne přehnaná) invence a nasadí do zvoleného prostředí alespoň jednu ordinaci, ono českým hypochondrickým divákem tak milované zpestření. Konec kritické části komentu, přichází celkový dojem. Tak tohle nám teď chodí do škol, jo? Sráčové uvědomělí, narůžovělí....a ta hustokrutá děfčica, kouřící stařenu v trikotu Hello Kitty, ta to zase narovnala. Kostymérce posílám hubičku na celulitickou podstatu jejího umu. Dvě, za Týnu a Beneščin předklon.(2.9.2012)

 • LiVentura
  *

  Nemá to valné úrovně.. Zachraňuje zcela pan Heřmánek, občas Libuška...(19.9.2012)

 • Beckett51
  ***

  Pravda, první řada byla čistý zlo, ale druhá je skvělej upgrade. Glee je proti tomu sračka.(20.4.2013)

 • liskam
  odpad!

  Člověk by si myslel, že když zná "Zahradu", "VéKáVéčka" a "Ulici" že už ho nic nepřekvapí... Ale zjevně se občas může zmýlit. Gympl je taková sračka, že ji v budoucnu málo co překoná! Za mě 1%(8.10.2013)

 • boshke
  odpad!

  V televizi v hospodě jsem viděl nesouvisle asi pět minut. I tak se cítím být kvalifikovaný dát odpad. Toto si nic jiného nezaslouží. Opravdu, současná televizní produkce je k pláči. Nebo k zeblití? 0%(2.11.2012)

 • Snorlax
  odpad!

  Paní Libuško Šafránková, já Vás měla tak ráda! Já si Vás vážila a obdivovala ve Vás výbornou herečku, která si vybírá role. Kdeže loňské sněhy jsou? Proč lezete mezi tu šmíru? Jestli máte finanční problémy, nestyďte se, Vašich bývalých (po tomhle už jsme jen bývalí) fanoušků je zajisté hodně. Rádi na Vás uděláme sbírku. A bude to nepopsatelně menší ostuda, než když budete hrát v této stupidní sračce (omlouvám se, ale v češtině neexistuje výstižnější pojmenování).(25.11.2012)

 • mzss1
  odpad!

  Volovina na ntenou. Vůbec žádné příběhy, žádný děj, hloupý amatérští herci, prostě propadák jak vyšitý. Hodnotím jen tak na 1% = odpad!(2.12.2012)

 • InJo
  **

  Jeden z mála nováckých seriálů, jejichž sledování fyzicky vyloženě nebolí. Přece jen to má občas svoje světlé chvilky a i celkem sympatické herecké obsazení (nejpříjemnějším překvapením je Václav Kopta). Bohužel od katastrof typu ORDINACE nebo CESTY DOMŮ se to liší pouze nepatrně, takže o nadprůměru se ani při nejlepší vůli prostě mluvit nedá...(9.9.2013)

 • triatlet
  *

  Jestliže hudební čísla v pilotním čísle mají nahradit vatu v nudném a kameňákovsky vtipném scénáři, tak v dalším pokračování hudba už vadí. Zaručeně neoriginální, ale na rozdíl od Základky aspoň pár hereckých pokusů...(5.9.2012)

 • duklak2
  ****

  Neustále ožralý ředitel. Trochu obtloustlá Šafránková. Hezoun Brzobohatý. Mladé dívky řešící vztahy. Puberťáci vymýšlející různé dobrodružství. Kamery ve škole. A vono to fakt funguje. Pro mě překvapivě celkem koukatelný seriál, který mohu doporučit vlastně všem. Dávám luxusní čtyři hvězdy.(13.9.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21