MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série) odpad!

Prachusprostá žumpa, lidé jsou ve stresu a pořad nepřináší nic užitečného. Jsou to kašpaři a ne kuchaři. Pohlreich je oproti nim ještě pérko.

Rozlučka (2021)

Je pravda, že ten scénář je jednoduchý, ale užíval jsem si to. Otázka pro ostatní čtenáře komentářů. PS.: Není to Český ráj, kde se odehrálo natáčení?

Nová šichta (2020)

Inspirující film, který ukazuje, že i vyučený se může stát programátorem. Odehrává se i v budovách VŠB-TUO Ostrava, kde jsem prožil krásné studentské časy. Až na toho debila Bohumila Kartouse na konci, je to super film.

Umění špionáže (2021) (seriál)

Taková sračka, co tu melou o Putinovi. Spíš měli změnit na Umění manipulovat s fakty. Amíci lžou!

Vlastníci (2019)

Taková česká verze filmu "12 rozhněvaných mužů". Nemám k tomu výhrady.

Nákaza (2011)

Nadčasový film. V seriálu Simpsonovi o tom viru také zmínili. Nejsem popírač COVIDu, ale mám pocit, že ten vir vytvořili záměrně.

Startup (2020) (seriál)

Málo známý seriál a přitom inspirativní a přínosný pro rozjezd vlastního podnikání.

Politicky nekorektní zprávy (2019) (pořad)

Jeden z investigativních lidí, který se nebojí jít proti proudu. Libtardi jsou pošahaní idioti, kteří dávají odpad.

Krajina ve stínu (2020) odpad!

Nový český film KRAJINA VE STÍNU vyzdvihuje sudetské Němce, démonizuje Čechy v Sudetech tehdy žijící a odsuzuje Benešovy dekrety. Tento film je odpadová filmová žumpa, stejně jako Česká televize!