• Krátkometrážní

Baelin's Route: An Epic NPC Man Adventure (2021)

Patru tvůrců sleduji už nějakou dobu a musím říct, že tenhle film se jim fakt povedl. Vypadá skvěle a ty propracované dialogy rybářovi :).

DějePIC! (2017) (pořad)

Myšlenka je dobrá a mou pětiletou dceru to opravdu baví. Snaha přiblížit dětem dějiny tak, aby to bylo cool, je někdy křečovitá, ale vcelku je to fajn.

Větrné příběhy (2018) (seriál) odpad!

Naprosto divná show, kterou nechápe ani má pětiletá dcera. Nechápu tu americkou, v tomto případě kanadskou, posedlost větry

Rudi (2006)

Má to být film pro děti, ale děti nebaví a rodiče jen zírají.

Fimfárum 2 (2006)

Ač mám rád pana Wericha, na tohle jsem se dokoukal jen silou vůle

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Slyšel jsem, že je to hrozné. Tak jsem si to dnes pustil. A nebylo to hrozné. Bylo to naprosto příšerné. Postava by se měla jít léčit, stejně jako autor této šílenosti

TvMiniUni: Zloděj otázek (2019)

Musím se přiznat - vůbec jsem nepochopil, co by na tom mělo děti bavit. Ani má pětiletá dcerka na to nepřišla. Nepochopitelná slátanina a ztráta času

Websterovi - Série 1 (2017) (série)

Seriál je určený zejména menším dětem a mé čtyřleté dcerce se to líbí. I já musím uznat, že je to od Slováků sympatický počin, pěkná grafika, veselé a milé příběhy. Proto má seriál ode mne tak vysoké hodnocení. Jinak, při čtení jednoho z komentářů jsem se podivil, že někdo chválí to, že na Netflixu to nabízí se slovenským dabingem. Ono, proč by to tam nebylo ve slovenštině, když je to slovenská pohádka :)

Kosmo (2016) (seriál)

V době svého vzniku mě tento seriál minul a dostal jsem se k němu až v roce 2020 díky ukázce na youtube. Bohužel to nejvtipnější, co bylo v tomto seriálu, byla ona ukázka. První dva díly měly našlápnuto, interesantní byla vzláště postava kapitánky Musilové a tím nemyslím jen její fyzickou postavu. Její nadšení a patetičnost držely laťku vysoko. Docentka Kašpárková už nebyla ani tak vtipná, jako spíše k pláči (ačkoliv, myslím, že ji Eva Josefíková zahrála dobře, inu, z blbky docentku neuděláš). Příběhový zvrat v podobě polské rakety, kvůli které musel někdo z posádky opustit tramvaj (tedy loď), byl docela zajímavý, ale pak se už Poláci neřešili. Tak co říci, vážně to mohlo být lepší a je to spíše zklamáním. Konec byl k pláči a to nemluvím o Kuřípu!

Uzlíky na jazyku (2016) (pořad)

Zajímavý a vtipně podaný pořad, kde zasvěceně o slovech mluví pan doc. RNDr. Karel Oliva, Dr., často převážně nevážně. Sám tento pán má zvláštní vzhled a dikci - kterou ale krásně provede tématem. Jde vidět, že nemá tu hromadu titulů jen tak pro nic za nic.