Rogue One: Star Wars Story (2016)

Svět STAR WARS je mrtev. Další nesmyslná a zbytečná splácanina narvaná do 133 minut.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Fantasy LSD trip do kouzelného světa za tajemými dveřmi. Krásné zpracování,napínavé,mrazivé..Místy spíš YA fantasy,než rodinný animák pro malé děti.

Živý terč (1993)

Akční klasika,kde se JCVD prohání coby neohrožený,riflovinou a mulatem pokrytý akční hrdina. (Undestructible build)

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Neskutečná srdcovka. Emočně ždímající anime na vrcholové úrovni. Klenot mezi klenoty.

Akira (1988)

" Damn,sakra parádní zpracování! " Právěm se řadí mězi kultovní anime. Tohle je povinná četba každého Ladyboye!!

Nicota (2016)

Zbytečně moc chaotické. Masky a ztvárnění kultu mě tady vůbec nenadchlo,což je škoda,potencionál to mělo obrovský.

Expanze (2015) (seriál)

Strašně super překvapení. Nové,originální a chytré sci-fi,které mě nespočetněkrát mile ohromilo.

Nerve: Hra o život (2016)

Obrovsky nudné klišé. Postavy k smíchu. Jediné,co by stálo za zmínku,byl celkem aktuální a ucházející soundtrack.

Circle (2015)

Super námět,víc takových komorních filmů,s mrazivou atmosférou. Škoda jen občasná nelogičnost postav,scénáře a rozhodnutí některých jedinců. Po nějaké době dost předvídatelné,no i tak to stálo za to;)

Chart Show (2017) (pořad) odpad!

Typicky česká,nechutná spodina ucelená ve 100 minutách pure pekla..." Samo,Gfy "