400 Days (2015)

Mám rád tenhle komorní žánr,kdy člověk čerpá víceméně z vlastní fantazie,neznáma,tísnivého pocitu. Co mi ale šíleně vadilo,byla nelogičnost zásadních situací při soubojích a reagování "přeživších" na danou situaci. K tomu konci...ach...otevřené koncem miluju. Ale tohle byl přešlap. Řeči o tom,jak je to vlastně chytře otevřené a že je zde celá řada (logických) konspirací,proč to končilo zrovna takhle..Bullshit . Osterman nevěděl jak dál,nebo byl prostě líný..nevidim v tom žádný náznak čehosi,čeho by se měl divák chytnout ohledně konce. Stačilo přidat jeden jediný prvek a nějak ten konec doladit na otevřenosti,ne to takhle zazdít.

Don't Knock Twice (2016)

Nijak výstřední,obyčejný,duchařský horor. Další z mnoha takových na nynější scéně,bohužel..

V zajetí démonů 2 (2016)

Nebylo to špatné,jen prostě takové otřepané,mainstream z toho trčel ze všech směrů,chyběla mi tam ta ponurá,mrazivá atmosféra. Senilní děda z křesla a jeptiška se žraločíma zubama mi taky zrovna dvakrát nedodala na napětí.

Krváček (1990)

Tak trochu francouzský "Brain Damage" s paratizem v těle. Nebylo to špatné,nějaké gore scény byly povedené,hlavni herečka bizarní sama o sobě. No i tak tomu ale něco chybělo,takže jenom 3.

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Neskutečný "masterpiece" ! Úchylné,zvrácené,šílené,geniální. Na svoji dobu úžasné a propracované efekty,které dnešní pc design prostě nikdy nemůže nahradit!! Tohle je prostě láska! :)

Návrat Re-Animátora (2003)

Parádní pokračování. I tak je tento díl trochu odlišný od předešlých,možná i o něco slabší. Každopádně vězenské prostředí a herecké obsazení mě bavilo.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

" What a fakin joke! " ...tohle nemyslel Mel vážně. Už dlouho mě nic nevytočilo tolik,jako naivita tohoto filmu. Panu D. Dossovi všechna čest,ale to,co ztvárnili tady,byl americký brak,ne člověk co si zalouší nějaké uznání. Jestli v tomhle někdo opravdu viděl hrdinu,tak nemá trochu zdravého rozumu. Neskutečně mě mrzí,že v tom nebyla špetka syrovosti a autentičnosti.... ( "Pustina" je často označována za český seriál desetiletí..ano,s tim jsem se ztotožnil. Potom se ztotožnim i s tím,když " Hacksaw Ridge " označim za válečný trash desetiletí )

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Na Eastwooda takové strohé,nijaké,neosobní. Tom Hanks byl fajn,no mám pocit,že v 96 minutách filmu nedostal prostor,jaký bych očekával. Celkově na to koukám spíše jak nějaký video film o dané katastrofě kdesi na History Channel.

Inkarnace (2016)

Neskutečně ohraný trash. Nepochopim,jak něco takového můžej jít do kin.