Madonna: Bad Girl (1993) (hudební videoklip)

Jedne z najlepších videoklipov, ktorý som videl proste úžasný.

Sinister (2012)

Pre mňa jeden z najstrašidelnejších hororov čo som videl. Úžasná hudba, ktorá zvýrazňovala pocity pri vraždách. Skvelý námet aj spracovanie, a veľmi zaujímavý koniec, ktorý by som nečakal, ale bol výborne strašidelný. 85%

Nedotknutelní (2011)

Čo k tomu povedať? Kto tento film nevidel nevie aký je dobrý. Humorné, ale aj vážny film o bohatom vozíčkarovi, ktorému už je jedno čo spraví. Hľadá si nového asistenta a najme si černocha, ktorý nemá žiadne skúsenosti ako sa starať o hendikepovaných ľudí a o zábavu je postarané. Celý film Vás nudiť nebude úžasné nápadité scény a dojímavý koniec. 95%

Vedlejší účinky (2013)

Jeden z najlepších filmov 2013. Milujem psychológiu, a psychologické filmy. Začiatok filmu bol tak nudný, že by som zaspal, ale potom to nabralo úžasný spád a dej, ktorý milujem. perfektné manipulovanie pretvárky a jeden z najlepších koncov aké som videl. Skvelý Jude Law a Catherine Zeta-Jones. Odporúčam pozrieť 90%.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Keď už nieje Cherie v Dva a pol chlapa, tak aspoň toto. Z pilotu som mal zmiešané, ale niektoré scény sú proste úžasné kde sa dá nasmiať. Zatiaľ to nieje na 5* kvôli tomu, že niektoré scény sa mi zdajú nedotiahnuté do konca, ale inak super Charlie Sheen.

Nouzový východ (2008)

Herecké výkony Leonadra DiCapria a Kate Winslet sú proste úžasné!

V zajetí démonů (2013)

Tomúto sa dá vravieť HOROR, a nie ostatné horory, ktoré tvrdia, že sú. Pre mňa najlepší horor, ktorý som zatiaľ videl, neskutočná atmosféra a kamera. Prepracovanie bolo proste úžasné, pár krát mi niektoré scény nedávali zmysel no niečo mi ta nesedelo, ale aj tak tento film bol skvelý. 90%

Skyfall (2012)

Podľa mňa najlepší Bond ktorý bol natočený. Znova brilantná réžia od Sama Mendesa. Prvá časť filmu bola ako technicky tak aj scenáristicky perfektná, ale boli tam menšie chyby, ktoré mi neprekážali. Plynulosť deja bol veľmi dobrý až do záveru filmu ktorý bol ukončený celkom prekvapivo na môj vkus. Celý film bol prepracovaný od začiatku až do konca 90%.