Hrůzná minulost (2012)

Dlho mi už takto nešli zimomriavky po tele. Ako horor skvelé, napätie, atmosféra a dal sa aj príbeh.

Nikdo nepřežije (2012)

Konečne niečo iné. Námet bol super taktiež herci. Trochu mi tam haproval koniec, ale inak to bolo super. 70%

Základní instinkt 2 (2006)

Po prvom diely obrovské sklamanie. Jediné čo nesklamalo bol výkon Sharon Stone, ktorá si hranie postavy Catherine Tramellové náramne užívala. MANIPULÁCIA, je to úžasne čo sa dá dosiahnuť. Catherine Tramellová je jedna z mojich najobľúbenejších filmových postáv. Film, bol miestami super, ale aj otras, najhorší bol výber neskutočne nesympatických hercov. Miestami mi vadila hudba z prvého dielu. Film, z ktorého by mohol byť úžasný triller, spravili prepadák s premrhaným rozpočtom veľká škoda. 55%

Noroi (2005)

Na to, že ja ázijské filmy a aj horory moc nemusím, toto bolo dobré. Film bol zaujímavo spracovaný vedený do nevysvetliteľných javov, s výborným príbehom o démonovi Kagutaba. Film bol väčšinou pútavý, ale mal som chvíle, že som sa ohromne nudil. Najlepšia scéna bola v lese, ktorá bola celkom prekvapivá. Koniec filmu bol vyriešený dobre, vadilo mi tam divné správanie Kobayasho. 75%