Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Oproti skvelej prvej epizóde je to trošku slabšie, ale nenazval by som to nudné ani neakčné. Okrem príbehu si film drží nadštandardné herecké obsadenie, atmosféru a aj hudbu. 8 z 10

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Po druhom zhliadnutí, ktoré som učinil aj z dôvodu, že prvý krát som videl film vo vlaku a pozeral som ho len pre to, že to bola vtedy novinka a bol som zvedavý, ale nesústredil som sa toľko na dej. Teraz však môžem s čistým svedomím povedať, že sa jedná o jednu z najlepších kriminálok vôbec. Vo filme je takmer všetko dokonalé cez herecké výkony, psychológiu postáv a vynikajúci dej. Hudba dotvárajúca dej je samostatný element, ktorý je stelesnením dokonalosti. Raz sa odhodlám a prečítam si celú sériu Milennium. Teraz sa však teším na ďalšie dve pokračovania. 10 z 10

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012) odpad!

Absolútna stupidnosť, kde si zakomplexovaný rodičia plnia sny cez vysnívané decko. Potrebujú svojej rodine dokazovať že sú lepší a duševná hodnota filmu je niekde medzi hovnom a žumpou. Disney by mal skrachovať lebo doserú všetko čoho sa dotknú. Mali zostať pri animákoch. 0 z 10

M Is for Milky (2013) odpad!

Nechutné a hlúpe ako slovo, ktorým by som to vulgárne nazval. 0 z 10

M is for Mailbox (2013)

Neskutočná hudba a parádna atmosféra. 7 z 10

M is for Malnutrition (2013)

Na slovenské pomery hororový vrchol dokonalosti, ktorý v troch minútach strčil do kapsy stupídne ZLO. 8 z 10

M is for Mom (2013)

Jak keby som videl moju maminu. 8 z 10

M is for Mackinaw (2013)

Priemerný kraťas, ale za ten záverečný zvrat si to hviezdu naviac zaslúži. 8 z 10

Třída smrti (2013) (studentský film)

Nečakane kvalitný krátkometrážny horor z českej dielne. Vynikajúca animácia, výborná hudba a fajn atmoška. 10 z 10 P.S. Takto nejako by vyzerali Mach a Šebestová keby žijú v Sin City.