Nikdy nejsme sami (2016)

Jen postřehy: Záměrně depresivní, Roden, Hanuš i Godla byli skvělí. A zbytek stojí za starou belu. Vyznání lásky směšné a potyčka s výstřelem snad ještě víc.

Bába z ledu (2017)

Přeceňované a vrcholem je Lev pro vedlejší herečku. Mno, ne že bych jí to nepřál, ale sama jistě uzná, že za tohle by ho dostat fakt neměla :-D

...a bude hůř (2007)

Slabé ***. Výborná hudba i exteriéry (Janov, Jeřabina...), dobrý výběr herců, ale dál to vázne. Nebál bych se barvy a kvalitní kamery, předloha si to zaslouží. Kdo to nezná, černobílá a depresivní prostředí ho do děje nevtáhne, chybí tomu i lepší úvod.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Jediná zajímavost, nebýt to hrané, bylo by to velmi dobré. Chápu, že by to nemohlo jít každý den, ale realita tam prostě chybí. Blbce nemůžete dělat ani ze seriálového diváka :)

Sousedé - Recitál (2017) (epizoda)

Tak bylo to na playback, ale málem to dala, že bych to nepoznal :-)

Take me out (2017) (pořad)

Seznamovací pořady mě baví i když se tam zase vtlačilo pár chronických exhiboušů jako Zvěřina, a některé zoufalky to zkusily i v Hledá se máma..., pár lidem to lásku najít pomůže

České moře (2017) (pořad) odpad!

Rád bych dal alespoň * za určitou originalitu nebo odvahu předložit to národu znalého Cimrmana, ale bohužel je to děsivě amatérské od prvního záběru. Myslím, že i recese by měla mít úroveň.

Mumie (2017)

Hitmakerová legenda zřejmě začíná vyhasínat a může si za to sám, když bere tak plochou a neinovativní slátaninu s nezadanou modelkou s doktorátem, vyhýbá se kulkám jako Nýjo a pak ještě potká Gladiátora na penzi, který stačil vykrást Hyda s Jekyllem. Tak pak už Fraserovi bohužel fakt nesahá ani po kotníky :-)

Vetřelec: Covenant (2017)

Jako fandovi se mi film líbil, chybělo mi více vědecké práce. 3,5 ... Franco a Pearce měli mít víc prostoru, měli to na nich postavit, ten kápo sice musel být jetel, ale, no víte jak :)