• Thriller

Já, legenda (2007)

až na závěr mě film držel napnutým. Myslím, že snímek teprve čeká na svůj čas ,aby se stal kultovním.

Zápisník jedné lásky (2004)

Pokud romantický, pak jistě výjimečný film. Proč ? Protože jsem si ho zapamatoval a pamatovat budu !

Malá Miss Sunshine (2006)

Jednoznačně i po letech nezapomenutelný film. Vynikající podání všech herců s nádhernou hudbou. Myslím, že to má na 86%.

Ty se směješ (1998)

Tímto snímkem jsem si navždy zapamatoval bratry Tavianovy.Viděl jsem kdysi asi na čt 2 a opravdu se mi povídky vryly do paměti.Nedám pokoj,dokud film nebudu mít ve své sbírce. Silný zážitek, který je skoro ve všech jejich filmech.Máte pocit určité divokosti spjaté s prožitky. K tomu Itálie a nekonečný šarm jejich lidí. A potom všudepřítomná smrt - na Sicilii minulého století většinou předčasná.

The Ledge (2011)

V první řadě se divím, že hlavní tahoun-herecká postava Gavina (Charlie Hunnam) je uveden až za hvězdami i když sám zářil. Jinak dávám 5 hvězd za silný příběh. Jen jediná scéna se mi tam zdála být zbytečná , a to , když pokojská prosí Gavina,aby se pomodlil za jejího mrtvého otce. Po dlouhé době jsem opravdu nadšený.---taťka je vesmír ----

Oči války (2009)

Velice,velice smutný film o utrpení a nesmyslných válkách .Modrý a žlutý proužek.Výborně zahrané Farrellem . Christopher Lee je velice impozantní osobnost . Jen nechápu nálepku mysteriózní . Není to film pro všechny.Dá se říct, že někde v první třetině jsem to chtěl vypnout. Dodíval jsem se a jsem vděčný za to, že někdo dokáže takovéto snímky točit . Smůla toho filmu je , že už ho nikdy nechci vidět.

Sejmout zabijáka (2011)

Dobře natočený film s výborným hercem Ray Stevensonem a špatným hercem Kilmerem. Příběh o velkem irovi, který kdyby vyrůstal asi v normálním prostředí,tak by byl vůdcem se vším všudy. Bohužel v tomto případě se stává jen dalším gangsterem na špatné cestě. Ani šarm hlavního hrdiny mi nezabránil si myslet, že je to příběh hajzla !

Donnie Darko (2001)

Vyložená paráda . Scény i hudba mi zůstávají v mysli a mám radost, že mi byl tento film doporučen.

Vražedná terapie (2001)

Parádní napětí , které se bohužel ke konci vytrácí,ale jinak super.