Mládeži nepřístupno (2013)

Doopravdy nevím jestli tomuto filmu mám dát odpad a nebo plný počet.Byla to pěkná hovadina ale zas jsem se každou minutu chlámal jak magor.Tak tento film ani nebudu hodnotit. :D

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Jediné co k tomuto filmu napíšu je že je to velmi zvláštní film.Nic víc nic míň :)

Dokonalý trik (2006)

Dokonalý trik pro mě geniální film. Bale+Jackman super kombinace herců.A ještě k tomu to režíruje Christopher Nolan no tak to už celkem mluví za sebe.Jinak super příběh o tajemstvích a kouzel.Nemůžu udělat jinak než tomuto filmu dát pět hvězdiček.

Avatar (2009)

Od filmu jsem nic nečekal jediné co jsem o něm věděl bylo to že na něj jdu do kina po filmu jsem byl úplně v jiné dimenzi fantastické scény a hodně emocionální a super nápad super grafika, pak jsem na to šel ještě pětkrát do kina a to už mi stačilo od té doby jsem to neviděl

Já, legenda (2007)

No co dodat super herec v suprovým filmu se spoustou zombíku.Trochu smutný ale o hodně víc akční

Sherlock Holmes (2009)

Robert Downey Jr.Ne jen že byl skvělý ve filmu Iron-man a teď mu ještě náramně sedla role Sherlocka Holmese. A Guy super režisér tento film se mu vážně povedl.Už se těším na hru stínů