Fair Play (2014)

Po dlhšej dobe veľmi zaujímavý a civilne zahraný československý film s neznámou,ale o to kvalitnejšou Judit Bárdoš.

Into the Badlands (2015) (seriál)

Obstojný post apokalyptický martial art pokus.

V srdci moře (2015)

Taký komerčný Moby Dick.CGI dosť divné.

Most špiónů (2015)

V poslednej dobe je Spielberg až moc vlastenecký.Ináč slušná filmárina.

Osm hrozných (2015)

Majster sa nezaprie,je tam veľa ukecaných dialógov,avšak dôležitých pre celý obraz filmu a na záver divoké krvavé finále ako sa patrí.Samuel L. Jackson drží westernové opraty pevne v rukách a sekunduje mu vynikajúci Kurt Russell a Jennifer Jason Lee.Dostali ma tie dvere na hostinci.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Silne nadpriemerný film s úžasnými výkonmi Leonarda Di Capria a Toma Hardyho.Určite treba vidieť na veľkom plátne.

Pan (2015)

Zdalo sa mi to celé preefektované a emotívne ploché.Zabitie náčelníka kmeňa bolo do detského filmu nepatričné.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Na to,že základom seriálu je comics,to ani nevyzeralo,skôr to pripomínalo dôkladne spracovanú vážnu psychologickú drámu.Treba ale tiež priznať,že sa to celkom dosť naťahovalo a miestami to viazlo,ale aj tak to bolo také celé zvláštne, ojedinelé a kvalitné.Výborný výkon Krysten Ritterovej.2.séria neobvyklý vzťah matky a dcéry a stále utrápená Jessica.4 hviezdy zostávajú.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Vykrádačka viacerých sci-fi filmov,ale kupodivu to malo ťah i ked dosť predvídateľný.

Everest (2015)

40 prvých nudných minút a až potom sa začnú veci trocha diať.Dosť rozpačité.