Rodina (2020)

Strašne veľa statických záberov,akože vystihujúcich atmosféru situácie,v skutočnosti pokus o art,ktorý nevyšiel.A záver pomsty ako z rýchlika,zmätok nič nevysvetľujúci,škoda začiatok sľuboval viac.

Howlův kráčející hrad (2004)

Tak toto je ďalší vyšší level fantasy filmov zo silnou humanistickou myšlienku.Som ohromený.

Stříbrné brusle (2020)

Romantický príbeh z Ruska roku 1900 podaný ľudsky a s veľkou dávkou profesionality.

Potulný samuraj Kenšin: Konec (2021)

Predošlé diely sa mi páčili viac,ale súboje s mečom boli parádne urobené.Až na ten záver,predtým pichnutý dýkou do srdca,ale na záver odchádzajú ruka v ruke.

Skejťačka (2021)

Vidieť zreteľne aký rozdielny je súčasný vidiecky život v Indii v porovnaní s dnešnou západnou kultúrou.A to už úplne americké finále nemuselo byť.

Vůně (2020)

Príjemná oddychovka o svete vôní.Napodiv žiadna streľba,žiadne násilie ale len taký obyčajný každodenný život.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Som sklamaný.Fuqua je dobrý režisér,aj motív bol zaujímavý,ale dopadlo to veľmi biedne.

A Writer's Odyssey (2021)

Fantasy kde sa prelína minulosť a súčasnosť ,ktoré vyústi v jedno hutné finále.Bolo čo pozerať.

Rodina na baterky (2021)

Po Duši je tento animák ukážkou ako sa dá z mála urobiť kvalitný film.Odraz našej súčasnosti je až hororový,ale skutočná závislosť je určite horšia.Sme pomaly a iste otrokmi virtuálneho sveta a ani si to neuvedomujeme.

Seaspiracy: Pravá tvář udržitelného rybolovu (2021)

Pílime pod sebou konár,ešte sa aj rehoceme,že nás sa to netýka.Ako dokument za veľa nestojí,ale tá téma,že všadeprítomný profit je dnes rozhodujúci všade,to je na zamyslenie.Kvôli tomu plus 1 hviezda.