Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Mnoho povyku pro nic, dokument stejné kvality, jaké asi budou fotografie cvakané mobilem zde vokázané bulvární Carmen. Pavla Novotného nemohu opět posoudit, poněvadž jsem mu opět nerozuměl, ač se úporně snažil artikulárovat a přehrávat roli drsného cynika...

47 róninů (2013)

Přiznám se, že jsem nikdy nějak zvlášť neinklinoval k fanatickým škrkavkám v kimonu s bušidó kodexem, který se sice tváří strašně čestně, ale paradoxně je nepěkně na palici... tedy snad v pubertálním mládí, ale to se nepočítá, hormonální změny v rachitickém těle jsou poměrně extrémní záležitostí a vychýlení zdravého rozumu snadné, navíc karate je svinstvo, jak ví každá evropská babička kopající hovno pod postel. Tedy jsem po skončení barevných ostrovních cingrlat pod knutou despotických šógunů sečetl, zhodnotil a odběhl si opláchnout penis hypermanganem, po prokapání oka borovou vodou a vypláchnutím tlamy rumem jsem dospěl k názoru, že tři pizdy jsou hodně a nekompromisně jednu katanou uťal. Já si prostě myslím, že to mají z těch ryb a jednou vydám vědeckou práci, která bude pojednávat o vlivu jodu na centrální nervovou soustavu, která pak nutí skelet, aby se servilně klaněl před každým čuramedánem, který si nezaslouží ani pochcat… Neplést se slušností, hrdostí a peytl ví čím ještě. Leda hovno! Japonská krutůra mě prostě míjí, tedy jsem velmi objektivně neobjektivní, a i když se zdá, že pověst o čtyřiceti sedmi samurajích je veskrze chlapská, heroická a ptáka topořící podívaná plná cti a hrdosti, pak je to pravda jen zčásti, druhá půlka je totálně blbá a blbější. Pokud mám hovořit k filmu, hrozně, ale šíleně jsem se nudil, závěrečná šípovaná, kudlovaná a sekaná byla sice ok, ale bylo toho málo, a když už mohl do rvačky zasáhnout se svým celým metrem a půl okovaný postrach z tábora padouchů, trčícím nad všemi jak hora Fudži, zrádní, šikmoocí trpajzlíci ho vyhodili do vzduchu…no, k hovnu. Opět zkrátka spíš pro děti, které se u každého Hobitka počurávají do šusťáků, fantasy mě nebere, ale byl bych ochoten udělat výjimku… ovšem to zazdily cupitající mořské Anny, cože konkubíny??? Jak asi roztáhnou nohy, he? Taky mi tam chyběl ňákej bílej xicht, či alespoň historicky přesný negroameričan. Jenkijové jdou zřejmě do sebe a Pearl Harbor pomstí rafinovaněji. Přesto kravina.

Nejchytřejší Čech (2014) (pořad)

Budu-li chtít přeměřit kromě svého penízu i inteligeci, kterou si drze dovolím vlastnit, pak zjišťuji, že se u zelených skokanů dostávám do záporných čísel, a abych byl někdy v budoucnu zbaven mindráků, čerstvé deprese a učebnicového traumatu, budu se muset dožít pořadu s názvem Nejméně dementní cikán, neboť tam bych se snad mohl umístit v první desítce a měl bych pak právo na hrdý a svižný krok, který by mou skvostnou prdel donesl na sociálku, či do non-stop herny, přičemž by mé masité rety pěly stylem imperioso ...bude to lotr, interleguán... Bať, bať, po mém prohlédnutí a zjištění, že jsem dokonalý mikrovlnný trouba, byl mým jediným záchraným kruhem moderátor (akcelerujte moderáty... jinak už nezharmonizujete koksohydráty), a je tedy dokonale vysvětleno národu, proč návštěva zubaře nepatří k vyhledávaným kratochvílím, dentista je prostě trapnej pičus a spíše by se hodil do TABU budky, odkud bych mu radil... ehm... nevylézat. Nicméně slibuji, že až v "Poště pro tebe" dohledám svého duševního guru, vojína Čilpana, vytvoříme společně v čase následujícím interleguání duo, před kterým neobstojí nikdo a naše moudré "uáuááá...umblum... bůůů" se ponese do dáli. A co na to Jan Tleskač... a kdo mi ohřeje párek? He? No, dostal jsem Vás, přátelé.

Proč letadla padají (2009) (seriál)

Proč asi, ty voe...? Přiblble až stupidně se tvářící seriál, který je tak nezajímavě pojat, že se snad nemusíme obávat bratříčků v podobě Proč letadla létají, Proč letadla startují a Proč žihadla píchají, což by mě snad i víc interesovalo. I když jako memento nade mnou visí různí Kameňáci a vřesky bab, možné je vše. Jak zde píše peta809, vezmou-li podobný koncept do svých obrnou postižených nohou bratři z JŮESEJ, je profesionální vypovídací hodnota vhodná pro chovance evropských ústavů pro slabomyslné, či americké střední školy... tedy pro debily.

The East (2013)

Když jsem včera ráno posnídal makrobiotickou stravu z popelnice paní Vraždimůry Konzumové, vůbec mě nenapadlo, že o tom někdo dokáže natočit film, byl bych se učesal páteří z makrely... škoda přece každé energie, hlavně pozitivní. Pokud je navíc konečný výsledek tak nudný, zaslouží si zakompostovat mezi hovna bratrů a sester ve zbrani a dál se o něm nešířit... napadá mě asi bžilion vejšplechtů, jak se vysmát ekologickým břídilům, ale byl by to stejně černobílý pohled na věc a stejně fašisticky tendenční, jako tahle východní pitominka. Tedy se nebudu pouštět do rozborů, co na světě změnit, aby nám všem bylo líp...no, dredy to nebudou, miláčkové. Tedy film je v rámci žánru neskutečně slabý, doporučuji recyklovat.

Oldboy (2013)

Dobře mi kvák, měla mě varovat už ta nevídaná shoda v hodnocení tak nesourodých xichtů jakými jsou Verbitch, HOMO, Wacošmak a spol. Jedná se o extrémní abnormály vymykající se běžné populaci, byť každý je mrdlý jiným směrem... tedy doteď! Svět už nebude tím, jak jsem ho znal, neboť ho rozjebali právě tito záhadní symbionti. Kriste prase, to byla zhovadilost, zaplaťpeytl za Brolina a sympatické chlastání, vidět originál, kde by místo mého oblíbence pobíhal žlutý Kung-Pao a srkal saké, už bych visel oběšen na svém skromném penízu pod lustrem. Děj je tak neskutečně debilní, že se mi kroutí klávesnice a nedává mi tak šanci se dostatečně jadrně vyjádřit k scénáristovi, kupříkladu u náznaku slova kokot vzala čáru až na hajzl. Tedy si žij, dementní floutku a piš svým pérem bez fantazie (či paradoxně s fantazií přemrštěnou) dál, dám si na tebe velký pozor. U závěrečného finále a vysvětlení jsem už cítil přímo fyzickou bolest ve slabinách a rozhodně ne proto, že některý šuk zkrátka vyjde mnohem dráž, než jak se zkraje tvářil, prostě jsem trpěl jak Brolin a mám matný pocit, že jsem i několikrát zavyl dle svého vzoru. Až na pár rychlých přesdržek, kudly v zádech a kladiva s bejzbolkou v techno rytmu, tedy v permanenci dokonalé, to opravdu stálo za vyliž mísu. Mimochodem Jackson, je ve filmu úplně zbytečný, stejně jako jakákoliv logika, racionalita, nebo aspoň dvě uvěřitelné minuty.

Misfits CZ (2013) (amatérský film)

Tak tedy... Tomáš, Adam a Rudolf, měli raději táhnout na golf, ovšem, když už se rozhodli jinak, či je snad sám Osud zavál do vod uměleckých, pak měla jít veškerá kolegialita a loajalita do prdele (oblíbený to výraz amatérského filmáka) a minimálně slečnu Élišku, bez byť náznaku talentu, kopnout do mohutné zádě a doporučit hodiny kalanetiky. Je pak mnohem tristnější vidět matrónu ve věku, kdy i pes je ještě junior, než více či méně zdařilé filmové pokusy... a hokusy. Ale dost o exteriéru zúčastněných, na toto téma zde již hovořil všemi uznávaný debil Korpíč a já jen zamáčknu slzu ve svém gerontském oku, páč ze mě mluví jen závist nad holobrádkovským věkem protagonistů. Hele, prdel je to veliká a mně, cynickému rypákovi navýsost sympatická a to i přesto, že můj oblíbenec RedAK mi za to zlomí nosní přepážku. Jasně, pistole, pičoviny, parakotuly, popobíhání,polovičatost a poloopice v paruce, k popukání, ale co. Po všem, čeho jsem se zde na Hovnobázi již stačil dočkat, Vám, milé děti, držím pulec, nicméně nebudu chválit přehnaně, protože frontman s kapucí by byl už pak na základce bezprecedentní mrdák a to si mé ego nemůže dovolit. Takže, zmetci, perte to do mě, dětské hry jsou tak krásně nevinné.

Poslední narozeniny (2013) (amatérský film)

Nějak nechci primárně hovnotit tento amatérský zločin, jsem veliký dobrák a tedy nevidím důvod, proč svými plky traumatizovat hochy, kterým sudičky do kolébky Oscara beztak nenasraly, a až jednou prohlédnou, samotné vystřízlivění pro ně bude dostatečně drsné probuzení, neboť střet s realitou, potažmo s montážním pásem, nebude žádná lambáda. No nic... Vlastně reaguji jen na nebetyčně drzého, místního retarda a uměleckého arbitra par excellence, který má sice v hlavě bramboračku a na hlavě jitrnici, což mu ovšem nebrání, aby v kontextu s jeho výtvory hodnotil cokoliv... že tě hanba (či vlastní máma) nefackuje, zhulený, nesoudný fracku, ty a tvůj stejně invencí nepolíbený teplý bratr, byste měli být zalezlí v nejhlubším chrudimském hvozdu společně se svým hereckým ansáblem a vrážet si vzájemně jehly pod nehty, případně jehlice do všech tělních otvorů, aby vás přešli roupi a začali se aktivně podílet na něčem přínosném ...třeba sběru starého papíru a počítání žabí populace. Smiřte se s tím, že vaše životní cesta nevede cestou klapek, kamer, píchání, chlastání a simulování... prostě si dejte brko a serte na to, bude to prospěšnější, než se šklebit podobně postiženým, respektive týpkům o tři levely vejš. Takže pánové Korpič a Kurvitch22, zameťte si ta hovna před vlastní jurtou.

12 let v řetězech (2013)

Proč se mi tahle meksviňárna nelíbila a proč si dlouho nezapěji společně s obombřenými hochy song o černém mlži? No, odpověděl bych, pro hovno, ale tím bych se dotkl vašich jemných, sněhobílých citů. Takže proč? No, třeba proto, viď, Zimmere, ty hlavo skopová a můj oblíbený komerčňáku, opravdu musíš pořád sám sebe vykrádat, že to slyším už i já, tvůj ortodoxní fanoušek? Vlep si jednu! Fassbendere, ty frajere, zahrát zrzavého, psychotického pošuka prý je nadmíru těžká záležitost, v některých případech u toho dokonce herci umírají, já si myslím opak, afektovaně dokáže slintat každý, takže taky jednu, ju? I když, spíš zbitchuj své neobjektivní milovníky a nesoudné obdivovatele. Kdo si ale zaslouží dokonce dvě, tak to je strejda McQueen a jeho prvoplánové záběry, navíc k uzoufání ddddllloooouuuuuhhhhéééé, za scénář bych si dovolil nabídnout rovnou kopanec do bílé prdele, pokud možno špičatou obuví, bereš, Ridley? Proboha, proč si kdejakej blb myslí, že budu mít černý (smí se to napsat? ) svědomí, když mi bude donekonečna ukazovat irské Hitlery, kteří tak nelidsky ubližují vzdělaným, altruistickým Afroameričanům?? Říkám to správně? Hmm, ani hovno, citové vydírání sice zaregistruji i já, cynik nad cyniky, ale jako co? Amíci se nemůžou vyrovnat se svou minulostí, takže to dělají po svém, dle mého soudu, ne zcela dobře. Chachá, takže je díky tomu vidět Inčučůna vožralej jak sněhulák v komančském kasínu a Bronx s Harlemem plné gospelových miláčků s kvérem v pracce. Tyhle nápravy křivd jdou nohu v ruce s neskutečným průserem, ale dál se do těchto sraček nořit nehodlám, kdo má oči a zdravý rozum, pak to vidí po celé zeměšišce. Film mě zkrátka nepokrytě nudil, Pitt a jeho pět vět to zachránit nedokázali, prostě mě to naprosto minulo a víte co? Jsem za to nesmírně, ale nesmírně rád. Zůstanu i nadále bílým, utlačovatelským zmrdem!

Jak si přeješ (2013) (amatérský film)

Ha, moji oblíbenci znovu na scéně a já pláču radostí, sic byl jeden bez hlavy, což mnohé vysvětluje. Že jsem opět nepochopil pointu bude zřejmě tím, že jsem úplný debil...ale úplný, to je směroplatné a do prdele bijící realita a můj smutný osud, který mi tedy zároveň odpírá tu duševní nirvánu, kterou musí u snímku zažívat každý přemýšlivý pičus. Pro mě, tedy pro debila, by bylo mnohom hodnotnější, pokud by v balíčku za dveřmi bylo zabalené hovno a klasicky a předvídatelně hořelo, ale tvůrci se chtěli vyvarovat klišé a to se cení. Točit nějaké banality, pche, to je o hovně...masky dokonalé, jen to hošíci nepřehánějte s tím pudrem na prdel, neboť má určité, velmi veselé, vedlejší účinky. Kubo, Michale, klucí moji, také doporučuji vyměnit ženský ansábl, ten vám prokazuje službu medvědí, tedy velice diplomaticky řečeno a za to, že jsem se dvakrát lekl, ale fakt...i když já jsem posera od přirození, dávám vám tedy dvě, slovy dvě, pizdy. Ale nesmutněte, nějaký zdejší Kačer chce další, Kubo, ty musíš být neskutečný mrdák. Tak zatím...