EZO.TV (2009) (pořad)

Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)......To snad mluví za všechno, ne???? :))), nemohu dát méně jak 6 hvězd z 5 - ššššštěně !!!!!!

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Ohromně zmáklý charaktery všech postav, Georgina, která má humor sušší než suši devadisátileté Žaponky, neskutečně sympatická role hlavního smrťáka, kterou ztvárnil můj oblíbenec Patinkin, božská coura Daisy, cvok z Británie, nejhodnější šéfová, kterou máte chuť zabít, a nebo nejdrsnější policajtka pod sluncem a další OSOBNOSTI. Námět je originální, herci skvělí, humor černý, někdy i trochu dojemných scének..........koktejl, který si rád dám v kombinaci s Bílým Rusem kdykoliv. Vůbec nechápu, proč takhle našláplej seroš skončil po druhé sezóně.

Vikingové (1999)

Tenhle film že je propadák?? Bandaska výbornej, Omar super a není to jen z patriotismu, ale Vláďa Kulich :) je opravdu král Vikingů. Pokaždý mi běhá mráz po zádech, když se v závěru naposledy zvedne a po vítězný bitvě usedne na ten kamennej trůn, silnej okamžik!!! Sakra, možná je to zastydlá puberta, ale vždycky chci bejt jeden z těch třinácti borců, taková ta chlapská romantika. V tom případě mám kolem sebe dostatek adolescentů na to, abychom tu Medvědí svini dostali...i s nožem a na psovi jak Ahmed. Úžasnej film, z nějakýho záhadnýho důvodu podceňovanej, atmosféra, tajemno, hrdinství, čest...ten film má všechno!!! Koukněte se povinně všichni znova !

Vzpomínky (2006)

Ze začátku, možná až do první třetiny, jsem si říkal, že to bude slátanina plná děr, teda do té doby, než nám (debílkům, nechápajícím skoky v čase) autoři vysvětlili, že všechno je jinak a že to tak úplně hloupé nebude. Washington je klasicky výbornej a v našláplý formě jsem po delší době viděl i Kilmera. Děj filmu se zbytečně nezamotává do všelijakých časových paradoxů a nechá vše vyřešit a vysvětlit vlastně jen vlastním příběhem. Sakra, ani nevim, ve který černý či červí díře jsem se celých pět let zasíral... ale dohnal jsem to, zřejmě technika pokročila. Slušná záležitost!

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Asi nejlepší komediální český seriál, (fakt mě nenapadá nic lepšího) u kterého se vždy zaručeně pobavim. Nevim, kde se paní Vavřincová nechala inspirovat k napsání předlohy, ale vím, že bych tam dokázal koexistovat s hrdiny v nejlepší shodě. Co kus, to naprostá a dokonalá osobnost ve všech směrech. Je libo otrávit arsenem v nedělní kávě za doprovodu operní árie klouzajíc na jedné z Poldinek? Pak sáhněte po klasice! Je to zkrátka můj šálek čaje se vším všudy. "Holky, povedla se mi srnka" :))

Čmuchalové (2010) (seriál)

Dnes po 5 dílu už můžu napsat, ANO, styl humoru, úžasný postavy a dialogy jsou pro mě slastí, napsal jsem slastí? No, napsal, protože jsem teplouš......snad nebudu časem měnit názor a hodnocení, zatím plnej počet a všem doporučuju.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Hodnotit pořad, který se neustále vyvíjí a záleží často na vybraných hostech je těžké. Ovšem jako má Kraus zřejmě to nejlepší za sebou, tak Karel Šíp se neustále zlepšuje, pro mě momentálně o dva levely lepší talk-show než Kraus i se svým nemuzikálním potomkem.

Matrix (1999)

Bratříčci W + W tohle zmákli dokonale, pro mě naprosto zlomový film, snad za to mohl i můj tehdejší věk....nicméně film, na který se kdykoliv znovu rád podívám. Pravdou je, že když jsem ho v 99 viděl poprvé, mohl jsem v klidu říct, že jsem ho tak napůl pochopil až v novým tisíciletí. Skvělý Fishburne (pro něj nejvíc padnoucí role), Anne Moss dokonalá a neskutečně cool hadry. Záporák, zlý výrostek Hugo Weaving, chobotničky, znovuzrození člověka.......dokonalost!

Ratatouille (2007)

Hrozně milá záležitost, a to na animáky a filmy, kde je napsáno rodinný většinou koukám s nedůvěrou. Díky svýmu malýmu tyranovi mi kmetský zrak spočine na dílko i dvakrát denně a krom tiku v levém varleti jsem v celkem ucházejícím stavu. To o něčem vypovídá. Navíc, Zdenda Pohlreich by měl radost!!!