Výměna manželek (2005) (pořad)

Je to stejně hloupé, jako zámena manželiek :-)

Zámena manželiek (2004) (pořad)

Je to stejně hloupé, jako výměna manželek :-)

Roseanne (1988) (seriál)

Tento sitcom miluji. Když je mi zle, mám špatnou náladu nebo jsem nemocná, tak vím, že se můžu vždy spolehnout na Rosseanne...a je mi jedno, jestli jsem viděla nějaká díl pětkrát. Je to prozatím jediný seriál, který je tak realistický. Mají v něm rodinné, finanční a jiné problémy. Neustále si něco budují, nic nemají zadarmo, vychovávají vzdorovité děti a přitom jejich soužití je v podstatě ideální. Líbí se mi to. Je fakt, že prvním pět dílů je docela špatných, a to proto, že si byli docela nejistí herci a byly v něm hluché místa, téměř žádná reakce z pohledu diváků, ale pak se to zlepšilo. Nakonec jsem si Roseanne hrozně oblíbila. John Goodman je božský, samotná Roseanne je skvělá a bez dětí by to logicky nebylo ono. Přiznávám, že poslední serie a půl mě moc nebaví, ovšem ty předešlé jsou super. Proč mi pomáhají, když je mi nejhůř? Nejspíš je to nějaký unik. Tady také vnímám jeho kvalitu. Tady je to špatně ohodnocené, ale mě to ani nevadí. Lidi jsou nejspíš zvyklí na něco jiného. Dala jsem mu šanci a jsem za to rada

Copak bych vám lhal? (2013) (pořad) odpad!

Po prvním díle nemohu ještě hodnotit, i když si myslím, že po dalším tomu dám s čistým svědomím odpad. Podle mě zbytečný pořad, který není vůbec vtipný, myšlenka nedotažená do konce, hodně chyb a sami zúčastnění se neustále blbě smáli a podle mě ani sami nevěděli proč. Kromě výborného Igora Bareše to ve mě nezanechalo absolutně žádný kladný dojem, spíše naopak. Po dalších zhlednutích ohodnotím - tak s čistým svědomím mohu dát ODPAD

I Touch a Red Button (2011) odpad!

Hrozně mě mrzí, že musím dát dalšímu krátkometrážnímu filmu od Lynche špatné hodnocení. Podle mě naprosto špatně zvolená hudba, naprosto odlišná od těch, co doposud David používal. A není to jenom hudbou, ale celým filmem. Tuším, že by mě nebavil s žádnou pro Lynche typickou hudbou. Čím jsou videa novější, tím méně se mi líbí. Doufám, že je to jenom náhoda. Protože mu už nechci dávat špatné hodnocení.

The 3 Rs (2011)

Dávám přednost Lynchovým dlouhým filmům. Krátkometrážní jsou fajn, ale v momentu, kdy to začne být fakt dobré, tak se to v nejlepším utne. Nejraději mám abecedu a a jeho slavnou babičku. Pokud nepočítám filmy, tak i rabbits a dumpland jsou super. Ale tohle krátké video bylo hodně psycho, ale už mi nic neříkalo. Je to takový čistý průměr. U mě prozatím platí, že čím Lynchův delší film, tím lepší! 2,80*

Darkened Room (2002)

Tohle se mi nelíbilo. Jeho staré krátké filmy jsou jiné, plné poctivosti a Lynchivosti. Tohle video bylo jenom digitální samoúčelné psycho, které na mě vůbec nezapůsobilo. A nudilo mě. Díky bohu za 8 minut

Jack Frost: Sněhový zabiják (1996)

Opravdová sračka, která stojí za podívání! U tohoto filmu jsem se opravdu pobavila! Je tak hloupý, až je to krásné

Schimanski - Smrt na sídlišti (2007) (epizoda)

Proč se mi líbí víc nový Schimanski? Protože už není tak ujetý a nezodpovědný. Ono to v prvních dílech bylo docela vtipné, ale pak už to lezlo na nervy. A koukám na to někdy z jediného důvodu a to, že je to fakt kus chlapa ;-). Ale převážně v těchto dílech...tento díl je obvlášt takový spíš komornější.

Obřad (2011)

Mám ráda filmy s touto tematikou, ale tenhle se mi moc nelíbil. Příjde mi, že ve filmu nebyla ta zprávná síla, to napětí o které se asi pokoušeli. Musím se přiznat, že mě první hodina opravdu nudila. Ovšem posledních 40 min. je mnohem lepších. Ovšem Anthony Hopkins byl opět výborný. Myšlenka byla docela dobrá, ale stále jsou to pro mě slabé 3 hvězdičky. Už to nikdy nepotřevuji vidět. Jen mě mrzí, že jsem to neviděla v originále. Mohlo to být zajímavější