Tři mušketýři (2011)

Opravdu dost hrozný.. hvězdičky jsou po jedné Lermanovi a Waltzovi jinak je to nehorázný odpad.

Sherlock (2010) (seriál)

Velmi, ale opravdu velmi dobře udělaný seriál. Jen si stále kladu otázku zda by si udržel vysokou úroveň i s jiným obsazením..

Mafiánovi (2013)

Film se snaží být především komedií a to je podle mě i ta největší chyba. Besson je zkrátka chlápek, kterému nejvíc sedí naturalistická syrovost, ne nadsazený mafia-movie s prvky černého humoru (opravdu rozesměje jen de Niro).

Frajeři ve Vegas (2013)

Tento film je postaven na obsazení. Snaží se být vážnější komedií, ale nejde to. Vypadá to, že tvůrci po získání herců už asi neměli elán se nějak do hloubky starat o příběh, dobrou režii či originalitu. Zkrátka tento film táhnou jen herci (ani ne všichni) a to se bohužel projeví.

Zpátky do ringu (2013)

Tento film je o splnění dětského snu =) O filmu, ve kterém se v ringu spolu potkají Zuřící býk s Italským hřebcem snil snad každý fanoušek filmového boxu..

Mazalové (2014) (seriál) odpad!

Dvěma slovy neuvěřitelně stupidní... pokud nejvtipnější částí je trapná vykrádačka red dwarf pak není něco v pořádku. A argument ono je to pro děti.. právě proto, že to je určené pro děti by to nemělo být tak idiotské.. jinak se dočkáme slintajících robátek hovořící jedním slovem a ukazováčkem...

Iveta živě (2012) (pořad)

V česku lepší sitcom zatím neexistuje tak doufejme v druhou sezónu

Wolverine (2013)

Rozhodně si počkejte na scénu po titulkách ;)