Simpsonovi (1989) (seriál)

Kultovní záležitost, s kterou sem strávil dětství a teďkonc trávim mládí.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

První půl hodina o ICF je epická, taková dokumentární sonda o oldschoolovejch hooligans v UK. Potom to je jeden drsnej příběh z londýnskýho podsvětí, nechtěl bych padnout turkišům pod ruce. Já byl napjatej až do konce. Neskutečná paráda.

Kokain (2001)

Exkluzivně natočený. Cejtím z toho zvláštní soudobou, uvolněnou easy katka atmosféru. Tenhle sklizenej a následně prosněženej film mám zatraceně rád. Viděl jsem již třikrát, furt se nemůžu nabažit. Deppovi šitý na míru. Jeden z mých top. Doporučuju.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Musím přiznat, že jsem původně od tohohle seriálu moc nečekal. Když jsem se dozvěděl, že hlavní roli má bejvalej skater Jason Lee tak sem byl hodně natěšenozvědavej. No a musím říct, že první dvě série jsou naprostá pecka. Super postavy (hlavně Randy - obdivuju Ethana Supleeho, že takovou roli vzal), originální nápad s karmou a seznamem a super buranský prostředí. V každÝm díle jsem se dobře bavil, žádné přemýšlení, jen zábava. Od třetí řady už to šlo ale BOHUŽEL docela z kopce.

Město bohů (2002)

Tenhle film byl pro mě totální překvapení, neposatelně surový a tak realisticky natočený. Drsnej film z drsnýho prostředí. Smutná realita, děti s gunama v ruce, dotoho fet kam se podíváte. Doporučuju se podívat, rozhodně.

Gran Torino (2008)

Peckotonážní to film. Top psychodrama co jsem kdy viděl, úplně mě to dostalo. Oldschoolovej styl. Takhle si s bubákama dokáže zabruslit fakt jen Clint Eastwood - žijící legenda, válící před kamerou, válící za kamerou.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Naprostý kult. Kdo neviděl, jakoby nebyl. Skvělý a originální je na tom filmu ouplně všechno. Základní záležitost, pro pochopení dalších filmů natočených po roce 1994. Quentin Tarantino je neskutečnej pardál. Totálka hltám jeho kumšt, styl, jak si vymazlí dialogy. Kecat pět minut o Mekáčích v Evropě a ani chvíli nenudit, to nedokáže fakt jen on.