Zjizvená tvář (1983)

Krutopřísný film !!! Už se těším na další zhlédnutí :D

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Dámy a pánové, přichází pátá reklama na hračky robotů. Američtí byznysmeni vrací úder. Očividně v Hasbru vládne kapitalismus jinak to není možné. Předešlé čtyři reklamy měli alespoň nějakou zábavu, ale tato je nudná k uzoufání. Michael Bay i když měl za úkol natočit film, tak si zase místo filmu zase natáčí dvouapůl hodinový videoklip ale tentokrát tam chybí ňáka sexy teen kočka, Šía Labeuz a Megan Liška se už na to dávno vykašlali protože i jemu došlo že je to stupidní. Místo toho tady máme rádoby vtipnýho ožralého Merlina, čtrnactiletou holku, bandu šprtů na začátku, chlápek co si myslí že je mechanik, Megatronův Sebevražedný oddíl který se myslím ani v akci moc neohřeje a nějak se z filmu ztratí, dívka která si myslí že je chytrá knihovnice nebo historička nebo CO TO VLASTNĚ JE !!! spíš nějaká dívka co vystudovala střední pro postižené, Pán blbý co má v jedný scéně hlas jak prostitutka, Entony Hopkins hraje prostě šaška co myslí že NEJVÍC COOL a myslí si že zná historii a že před tisíci lety proběhlo blízká setkání robotího druhu, zlý Optimus Prajm a asi neomezený rozpočet který by se dal jistě využít pro film co má lepší scénář. Jinak film začal hodně dobře s Artušem ve středeověké bitvě, ale to je jen 7 minut, pak se dostaneme do současnosti kde žijou samý lidi co vyrůstali na MTV, rychle a zběsile, Fastfoodech a chovaj se jak šesťáci co sledujou holky v plavkách v převlýkárně. Jen škoda že jsme v té druhé světové zůstali asi jednu minutu. PS: jÁ BYCH CHTĚL VIDĚT JAK TRANSFORMERS POMÁHAJÍ VOJÁKUM V ATENTÁTU NA HAINRYCHA TO BY BYLA ASI MYSLÍM PECKA. TAK ČAU A NETĚŠÍM SE NA ŠESTKU, SEDM SEQUELU, OSM SPIN-OFFU, PĚT PREQUELU, OSM CROSSOVERU.

Psí poslání (2017)

Sympatický nádherný film který mě vzal za srdce. A ano jsem si vědom toho že celý film je poskládaný z velikých kliše ale naštěstí to bylo pro film úžasné.

Spider-Man: Homecoming (2017)

MARVEL, SONY NATOČILI DALŠÍ REKLAMU NA STŘÍKO-MENA, TENTOKRAT U TOHO NEBYL MAJKL BEJ ALE NEJAKY JON WOTS KTEREJ MISTO FILMU NATOCIL PRES 2 HODINY DLOUHY VIDEOKLIP. FILM/VIDEOKLIP/DALŠÍ DÍL SERIÁLU MCU JE URCEN HLAVNE PRO NERDY, GEEKY, RETARDY, LIDI CO SE RADI CPOU HAMBACI A POSLOUCHAJÍ MTV. PRO LIDI CO MAJI RADI VYKOUPENI Z SHAWSENK, TENKRAT V AMERICE, TITANIK BY NA TOHLE ASI SAHAT NEMELI. PETER PARKER KONECNE NENI DOSPELY CLOVEK KTEREHO HRAJE TOBEY MAGUIRE NEBO KOCOUR GARFIELD ALE HRAJE HO ŠESŤÁK KTERÝ SE DÍVÁ NA HOLKY V PŘES DÍRKU V HOLCICICH PREVLIKARNACH, HRAJE TAM ROBERT DOWNEY KTERY DELA Z VEOUCICH STUDIA BLBCE A DAJI MU NEKOLIK MILIONU DOLARU ZA TO ZE 10 MINUT ŽVANÍ NĚCO O EVENDRS A DALSICH KOMIXOVYCH BLBOSTECH A DOSTANE URCITE JESTE VETSI VYPLATU NEZ TI CO VE FILMU HRAJOU CELOU DOBU A HRALI I V NAROCNYCH AKCNICH SCENACH, TAKOVY JE AMERICKY BYZNYS. ŠKODA ŽE NEUVIDÍME JAK IRON MAN KONECNE SBALÍ TETU MEJ JAK NAM BYLO SLÍBENO V OVČANSKÉ VÁLCE A NATOČIT SEXUALNI SCENU V POSTELI ZA TO BY SI URCITE DOWNEY ZASLOUZIL TAK VELKOU VYPLATU A MOZNA AJI OSKARA. NO TESIM SE NA DALŠÍ MARVELOVKU KDE ZASE DOWNEY SHRABNE NEJVICE PRACHU A OSTATNI HERCI SE MUZOU JIT ZAHRABAT.

Temný rytíř (2008)

Film je tak dobrý, jako jeho záporák. Ale temný rytíř povstal se mi líbil více !!!

Lítám v tom (2009)

Trochu drama, trochu komedie. Asi je to žánr dramomedie :D

Dredd (2012) odpad!

Ach jo... nechápu jak se mi to před lety mohlo líbit... je to film kde je násilí a brutalita samoúčelná, hlavní postava kromě střílení nemá nic s čím bych s nim sympatizoval a získal si srdíčko diváků, na silný příběh film nesází... jsem rád že tak nechutný a odporný film je propadák...

Wonder Woman (2017)

ZÁZRAČNÁ ŽENA SE VRACÍ DO FILMU. KLUCI BY JISTĚ CHTĚLI ZJISTIT JAK JE TATO BORKA ZÁZRAČNÁ V POSTELI ALE TO V TOMHLE FILMU NEZJISTÍ. Gal Gadot je sice daleko víc sexy než Xena, ale to nestačí protože film se jen tak tak dostal do průměru. FILM JE TAK NUDNEJ ŽE SE POŘÁD NĚKDO VYKECÁVA A PROTO MUSÍM PŘES HODINU ČEKAT NA BITVU V ZÁKOPECH A VE ZNIČENÉM MĚSTĚ V 1. SVETOVE COŽ JE NEJLEPŠÍ SCÉNA Z FILMU, VADÍ MI ŽE KDYŽ JE VE FILMU DOBRÁ AKCE JE PŘERUŠOVÁNÁ TRAPNÝMA ZPOMALOVAČKAMA ASI ABYCHOM VIDĚLI POŘÁDNĚ SEXY ZADEK, BOKY, KOZY OD GAL GADOT JINAK NEVÍM. FILM NEZACHRAŇUJE ANI MUJ OBLIBENY HEREC ZE STAR TREKU CHRIS PINE KTERÝ ASI NEVÍ ŽE NATACI AKCNI TRHÁK A MUSÍ WONDERWOMAN VYSVETLOVAT ASI PET MINUT PROC NEMUZOU MIT SPOLU SEX A ZE SEX MAJI DELAT JEN MANZELE TAKŽE TOHLE BY SI MĚL VZIT K SRDCI ASI BEN EFLEK. PROSTE NAKYM ZAZRACNYM ZPUSOBEM SE DIVAKUM TENTO FILM LIBIL A WONDER WOMAN ZACHRANUJE CELY SVET, PRVNI SVETOVOU VALKU A CELY DC UNIVERSE. Prostě nechápu jak může mít tento dlouhý nudný film úspěch a Sebevražedný oddíl, který je ještě lepší, zábavnější, akčnější, vtipnější, hustější, stylovější a víc COOL se dívakům nelíbil, fakt nechápu. WONDER WOMAN MÁ NEJBLIŽ Z MARVELOVEK K KAPITANOVI EVENGROVI KTEREJ SI TO VALECNE OBDOBÍ VYCHUTNAL JESTE VIC NEŽ TENTO FILM. DVOJKY WONDER WOMAN SE BOJÍM.

Captain America: Občanská válka (2016)

Captain America Winter Soldier mě bavil víc ale tohle taky hodně ujde !!! I když je to mezi čtyřkou a pětkou ale přikloním se k pětce.