Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Natočit tenhle film, bylo jako dát české vlajce pěstí do ksichtu. Je úplně jedno jaké to má herecké obsazení, protože tohle by nezachránil ani Tom Hanks v hl. roli. Přísahám bohu, že vždycky když uslyším "Dědictví aneb Kurva se neříká", tak si odplivnu. Amen

Pátý element (1997)

Originální sci-fi s perfektními kostýmy a kulisami. Děj a zápletka nejsou nikterak složitá, ale film nabízí i tak žasnou podívanou.

Logan: Wolverine (2017)

Velmi jsem ocenil větší agresivitu a vulgarismů, než v předchozích dílech. Herecké výkony byli hodně dobré, ale film ztrácel v příběhu a v jeho samotném zpracování. Nesmyslně dlouhé scény, které měli zabrnkat na něžné duše diváků, aby se více vcítili do emocionální části filmu - u mě neúspěšně! Situace jsou předvídatelný a rozhodování hl. hrdinů v určitých situacích na hlavu padlé. Co ale vše špatné zastínilo, byla vhodně ponurá atmosféra filmu a povedené akce. 70%

Očista: Volební rok (2016)

Celý koncept Očista má neskutečně velký potenciál, je zde prostor pro kreativitu a mysterióznost. Zároveň diváci toto téma vyhledávají. Bohužel mě film na plné čáře zradil. Z hlavní zápletky, na kterou jsem se těšil, se nevytěžilo v podstatě nic. Film je od první minuty až po závěrečné titulky naprosto nelogický. Do oči bijící šetření na rozpočtu a k tomu herecké výkony na úrovni seriálu Ulice (jediný kdo trochu nepůsobil jako kdyby texty četl z papíru byl Frank Grillo). Zbytečně dlouhé a nezáživné dialogy. Drobné chyby typu "nezaseknutí závěru pistole, při vystřílení zásobníku", bych byl ochotný přejít. Co ovšem stojí za chválu jsou kostýmy a mizivými chvílemi atmosféra ulic.