• Pohádka

Já, Earl a holka na umření (2015)

Filmů o rakovině, mladé lásce/ přátelství bylo v posledních letech dost. Vše se točí jen kolem nejslavnějších snímků, ale opravdu dobrý film je tento. Nevím proč, ale zároveň bych ho zařadila jako jeden z nejdivnějších filmů, co jsem kdy viděla. Každopádně zapůsobil na mě ohromně. Toto je důkaz, že se tohle téma dá zpracovat aniž by člověk na konci potřeboval krabici kapesníků a antidepresiva. Zanechá ve vás opravdu pěkný pocit.

Příšerákovi (2017)

Animák přirovnávaný často k Hotelu Transylvánie. Pro mě tedy určitě o dost lepší. S filmem Příšerákovi za mnou přišel devítiletý brácha s tím, že je to teď jeho nejoblíbenější film. Byla jsem upřímně trochu skeptická, ale pak jsem s ním nadšeně koukala od začátku až do konce.

Brooklyn (2015)

Už dlouho jsem se chystala na film podívat, ale nějak jsem se bála, že se budu nudit. Samozřejmě úplně zbytečně. Film není asi nějak originální a s velkou myšlenkou, ale je svým způsobem jedinečný a milý. Byla jsem i příjemně překvapena hereckými výkony a prostředím.

Jupiter vychází (2015)

Po prvních deseti minutách jsem měla chuť to vypnout, nakonec jsem vydržela, ale stejně se to nějak extra nerozjelo. Bylo to poměrně zmatené. Dost jsem se, ale i pobavila, protože to bylo často fakt komické. Jo a sice je to Sci-Fi, ale když vás zachrání týpek s divnýma ušima, potom, co se vás snaží zabít mimozemšťané, čekala bych alespoň trochu více údivu. Mila Kunis byla samozřejmě i tak rozkošná. Channing je stále kus. Hvězdičky za Mily oči a Channingovi..uši?? :D

Láska v divočině (2012) (TV film)

Dávat do filmu, od kterého čekáte nenáročnou romantiku, tématiku vážnou - PO není asi úplně dobré, ale zase proč ne. Nenásilným způsobem se na problém upozornilo, informace byly obsáhlé, přesné. Poprvé jsem u filmu tohoto typu slzela, ale ne kvůli ,,romantice" :D Doufám, že se našlo pár lidí, co film omylem taky zapnulo a třeba si i někdo uvědomil co kupuje.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Tak jak to už u seriálů většinou bývá, další řady jsou většinou slabší a slabší. První řada mě neskutečně bavila, seriál jsem si zamilovala, ale druhá byla už trochu průšvih. Naštěstí se ze seriálu nestal zbytečně prodlužovaný seriál a druhou řadou je ukončen. Konec obstojný, konec trošku klišé, ale dá se to odpustit. Nesmím zapomenou na skvělé hlášky a obsazení.

Divočina (2014)

Jelikož jsem četla knihu je pro mě film velkým zklamáním. Jasně, do filmu se prostě nedá dát celá kniha, ale myslím, že by se to dalo natočit lépe. Většina věcí byla jen naznačena, kdyby jsem neznala celý děj z knihy, tak jsem ochuzena o hodně zajímavých okamžiků. Na to, že Cheryl byla u natáčení mi film prostě nepřijde úplně stoprocentní. Bohužel..

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

To byla jízda! Z ukázek jsem ze seriálu nebyla tak nadšená, ale po pár dílech Hart of dixie jsem si BlueBell a její obyvatele naprosto zamilovala. Občas to bylo trošku přehnané, obzvlášť poslední díl byl jak High school musical. :D Ale i tak to byl úžasný seriál. Milostný trojúhelník je skoro v každém seriálu, ale ta láska k městu, rodině a přátelům to bylo něco tak silnýho. Jsem ráda, že seriál, ale ukončili, protože to umělé prodlužování většiny seriálů je úplně k ničemu a seriál pak ztrácí na poutavosti.

Horákovi (2006) (seriál)

Naprosto pohodový, vtipný seriál. Teď ho znovu vysílají v TV a musím říct, že mě baví a nevadí, že jsem ho už jednou viděla.

Z lásky k tobě (2012) (TV film)

Velmi originální myšlenka, ale zpracování průměrné.