Mělčiny (2016) odpad!

Tak tenhle žralok asi nade vše miluje americký krávy, a je takovej sadomasochista, že čeká, až ta debilní ženská vleze do vody, nechci podceňovat její tréning, ale překvapuje mě, že tak dlouho vydrží bez jídla a vody, neméně pak to, že si v mořské vodě vesele otevře oči, asi jí sůl nevadí, možná je křížená s rybou, do toho ten srdcervoucí monolog do GoPro kamery... Lhal bych, kdybych řekl, že jsem větší kravinu v životě neviděl, ale pořád je to pro mě odpad.

Teorie tygra (2016)

Představa toho, jak to nemá vypadat ve zralém vztahu, monitorování, nedůvěra, stíhání, nahánění, nerespektování cizích přání. Kdyby někdo nerespektoval mé poslední přání, myslím, že bych se vrátil z hrobu a toho člověka velmi rychle ukončil. Jestli se v tom některé páry našly, je mi jich upřímně líto, ať už to je ze strany chlapa nebo ženský (neoznačuji muže a ženu, protože opravdový muž ani žena nemají takové hlouposti zapotřebí), Takové hloupé klišé, přesto mě něco na onom zpracování zaujalo, 80%.

Terror Firmer (1999) odpad!

V životě jsem se tak nenudil a nekoukal tak neskutečně znechuceně na něco, co se nedá nazvat jinak než debilní hovadinou, která nejen že je zdlouhavá bez byť jen malinko smysluplného děje, ale ani vtipná, je plná stupidního pseudohumoru, který mě opravdu nezaujal, kulantně řečeno. Nevím, co to mělo za smysl a nerozumím tomu, proč by někdo takhle plýtval životem, materiálem, čímkoli na produkci totohle. přesto jsem to nevzdával až do poslední sekundy, a naivně doufal, že z toho vyleze cokoli, co by dávalo byť sebemenší smysl, nevylezlo.

Zvuky temna (1977)

Jediné, co bych tomuto skvělému thrilleru s hororovým nádechem vytkl je konec, stále jsem nedýchaje čekal, jak že to tedy skončí a tohle mi drásá nervy a nehorázně mě štve. Za mě 80%

Lucy (2014) odpad!

Dámy a pánové, nebuďte tak hloupí jako já, ve své neutichající snaze a marném doufání najít při tak stupidním námětu ve filmovém zpracování alespoň špetku nějaké originality, s přihlédnutím k tomu, že se jedná o sci-fi žánr, člověk se nemůže odtrhnout od vědomostí. Neustálé opakování pseudointeligentních keců a termínů odkazujících na existující sloučeninu nutí k uvažování nad zcela odlišnou realitou a v mysli vyvolává hlas říkající "To je ale píčovina". Snad kdyby alespoň autor zvolil něco neexistujícího a propracoval si líp své teorie, které by raději měly mířit do mnohem temnější oblasti v mapě vědění, mohl bych si dovolit dát mu alespoň nějaké to procento. Takhle opravdu ne.

Toxický mstitel 2 (1989) odpad!

Tenhle film spíš splňuje kritéria komediálního porna, scénář slabý, herecké výkony groteskně slabé (kdo ví jestli záměrně) Ten film mi nenabídnul to, co jsem čekal, namísto toho spoustu nahých holek, na což je sice hezkej pohled, ale ani to tomu na závěrečným hodnocení nepřidá.

Očista: Anarchie (2014)

Hodně neotřelý námět, myšlenka, ke které budeme muset přistoupit, pokud časem neotevřeme oči a nepřestaneme se chovat jako zvěř, a přestože provedení mohlo být lepší (některé náležitosti sráží toto dílo do průměru), za původní myšlenku jej musím vyzdvihnout nad průměr, dávám 70%.

Norman a duchové (2012)

Neposuzuje podle standardů dospělého diváka, domnívám se, že bych tak před 5 lety byl z takové pohádky naprosto nadšený, a to nejen proto, že mi hlavní hrdina připomíná Wayne Static(a) ve zmenšené podobě, jehož přítomnost by do daného příběhu i celkem zapadala, dávám 100%.

Mrtví a neklidní (2013)

Už před vydáním filmu jsem byl skeptický k tomu, zdali je vůbec možno zkombinovat téma zombie a lásky, domníval jsem se tehdy, že ani náhodou a teď, když mám tenhle skvělý počin před očima, nedostává se mi slov, snad až na; "Co je to za hegeš?" Pardon, ale takovéhle pubertální novátorské hovadinky mě bohužel nezaujaly, a to ne ani tak proto, že jsem zatrpklý starý panic leštící si denně svou ebonitovou tyč liščím ohonem, ale spíš proto, že láska všemocná dokáže i u zombie zastavit hnilobné procesy, ba dokonce jim umožňuje mluvit a co víc... No nevím, asi bych do toho nešel, přecejen taková slušně uzrálá zombie si asi nosí tam dole, kromě čehosi, co snad ještě matně připomíná genitálie, celou živou učebnici mikrobiálních kolonií. Hm, přestože u těch živých to někdy nebude o moc lepší, myslím, že to stále víc vyhovuje mému vkusu... Na začátku byla sranda, pak přišla "láska" a všechno si našlo nejkratší cestu mezi půlky.

Sucker Punch (2011) odpad!

Ten film je ta největší nejméně záživná hloupost, kterou jsem kdy viděl, fantasy mě baví, ale pokoušet se zasadit ženské superhrdinky z bordelu do něčeho na způsob druhé světové války na nacistické linii mi při byť jen základní znalosti historie musí nutně připadat jako odporná, zvrhlá, nechutná pitomost. Kéž by byl autor zůstal buď při hlavní dějové linii naprosto stroze, nebo naopak odvázal více své fantazie, ale tenhle hybridní paskvil je něco naprosto odporného.