Selfie from Hell (2018)

I když je to trošku hloupoučký horor, některé momenty byly i poměrně zdařilé, nicméně celkové provedení a hororový dojem nic moc, a na závěr ještě iritující otevřený konec jako příprava na další díl, což vyvolává u filmu takovýchto kvalit jen dojem, že autor je ekonomicky nenasytný pašík.

Prvotní vztek (2018)

Bohužel, tenhle slasher mě absolutně vůbec neoslovil... Trapné romantické chvilky, tisíckrát opakované "napínavé" momenty, vražedný primát, jehož válečný výraz z blízka vypadá asi tak děsivě jako já po ránu a mnoho dalších iritujících "detailů"...

Útok zombíků v kožených kalhotách s padacím mostem (2016)

Tak tenhle film bych opravdu řadil k legendárnímu odpadu. Parodie plná primitivního humoru a klišé, která mě ale rozhodně zaujala a pobavila, a to i proto, že sám název napovídá, že autoři ten nesmysl ani trošku nemyslí vážně.

Maleficarum (2011)

Jsem pro, aby se tento film přesunul do kategorie filmů erotických. Chvíli jsem nevěděl, jestli se dívám na Béčkové porno, nebo na skutečně "umělecký" film. Jedna hvězda za připomenutí církevních odporností minulých dob, nic víc.

Tvář vody (2017) odpad!

Při pomyšlení na to, že tahle (jak zmínili jiní) zoofilní romance dostala hned několik nominací na oskara nabývám věru dojmu, že ten bulvární snímek nominovala banda zoofilních sentimentálních tupců. Natočeno to pochopitelně bylo dobře, ale celkové zpracování (námět, zoofilní detaily, muzikálové klišé a na konci zázračný happyend) sráží veškeré ostatní pozitivní aspekty. Snad se nám z Guillerma nestává sentimentální dědek... Odpad, bez milosti.

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Tohle bylo myšleno vážně? Skutečně to nebyla parodie? Tak stupidní provedení, tak umělé scény, tak přehnaně umělé herecké výkony a stupidní americké dítě, které vběhne do silnice a neslyší ani náklaďák, kterej dělá neskutečnej bordel ani 100 metrů daleko. Vážně, kam se hrabe soudkyně Barbara a podobné nesmysly, tohle jim všem vládne. A třešničkou na dortu je pseudostrašidelná hovnokočka. Od A do Z stojí za míň než hovno.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Podruhé, když jsem slyšel vyslovovat jméno vedoucího výpravyy jako DY-Atlov, říkal jsem si, že jestli to uslyším ještě jednou, přijde někdo z účinkujících o život. Kdyby se mohlo tohle dílo alespoň pyšnit kvalitním zpracováním, ale... Inu, je přinejlepším mírně nad průměrem.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Několik myšlenek během filmu... "Je to zas tak hrozná americká slaďárna" "Chtěl bych vidět meč, kterej by tak dobře letěl, byl tak krásně vyváženej" "Zkus tohle udělat s iPadem, tak za tohle bod nahoru"

Brána temnoty (2015)

A žili šťastně až do smrti, nebo dokud jim ta kurva špatná znova neukradla synka, průměrný filmík, 50%