Jonah Hex (2010)

Tahle ptákovina si snad ani ty dvě hvězdičky nezaslouží. Ale nadruhou stranu John Makovich je můj oblíbenej herec, Megan Fox je setsakramentská šťabajzna, Michael Fassbender tady má perfektní roli (škoda, že má tak málo prostoru v ději), je tam spousta, sice bídně využitejch, ale dobrejch nápadů (mluvení s mrtvolama), celý je to tak hezky barevný, takže se na to vlastně i docela dá jednou podívat!:)

Saw 3D (2010)

Tak jsme včera byli na SAW 3D.... no potěš pánbůh to je ale sračka!:)) Vyhozený peníze!! Dechberoucí drive jedničky snad nikdo nečekal, ale šli jsme do kina s tím, že se dočkáme aspoň nějaké té 3D lekačky jako třebu u Krvavýho Valentýna! Opak byl pravdou! Vůbec jsem nepochopil proč to je 3D! Až na úvodní lítání kusů masa do lidí tam skoro vůbec nic, co by stálo za to vidět ve 3D, neni! Jen chtěli z lidí vytáhnout víc prachů! Absenci 3D efektů by určitě vykompenzovala alespoň nějaká inteligence zápletky, ale ani té se tu nedočkáme! Model vyvržďovačky neustálé neschopnosti vysvobodit kámoše z kovové pasti ničím nepřekvapí a stejně jako v předchozích dílech nudí. Myslim, že bych udělal líp, když bych si počkal na nějakej torrent pustil si to doma a po půl hodině klepání si na čelo to vypnul! Doufam, že na další pokračování se už nenachytam!:)

Frozen (2010)

Ač si tento film, prošpikovaný nelogickými událostmi asi tři hvězdičky nezaslouží, já jsem se u něj prostě bavil! Uznávám, že asi hlavním zdrojem zábavy bylo právě hledání těch nelogičností (proč si hrdinové nezapnou bundy až ke krku, jaktože jim nejde pára od úst, sjezdovka fungující jen o víkendu, vlci s chováním supů atd. atd.) Určitě, ale jde o film s originálním nápadem nad jehož námětem jsem už nejednou přemýšlel, právě na lyžařské lanovce!

Uvnitř (2007)

Krvavá jatka oproti kterým je stříhání klitorisu v Antikristovi jen epizoda z Kostiček! Bohužel celkem překombinované což kazí ambice klidně i pětihvězdičkového filmu! Rozhodně doporučuju všem zvrhlíkům co hledají konečně nějakou pořádnou drasťárnu a rozhodně nedoporučuju maminám v březí!:)

Gympl (2007)

Překvapivě zábavná česká komedie! Před začátkem filmu by mě vůbec nenapadlo, že se budu takhle bavit. Děj odehrávající se na středoškolské půdě působí nadočekávání věrohodně a bez větších křečovitých kreací. Postavy zobrazují prototipy figurek, které naleznete na každém správném českém gymplu. Jedinou větší slabinou filmu je pro mě herecký výkon Martiny Procházkové, která svou postavu hraje naprosto nevěrohodně. Doporučuju každému, kdo rád vzpomíná na svá středoškolská léta stejně jako já!

Vejdi do prázdna (2009)

Nedávno se mi poštěstilo zajít si na Vejdi do prázdna do kina. A můžu říct jen - úlet, úlet, dekadence, barvy, drogy, sex, úlet, sex, drogy, úlet, dekadence! Sumasumárum - bomba, minimálně 9.5/10, ikdyž ne pro všechny - soudě podle reakcí kolemsedících diváků!:)

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (1989)

Výborné zpracování! Skvěle napsaná role mafiána Alberta, v podání Brumbála Michaela Gambona, i jeho ženy Georginy. No, ale hlavně je to film plný kompozičně a barevně dokonalých obrazů! Je vidět, že režisér Peter Greenaway má nejen filmové, ale převážně malířské vzdělání! Koncertu hlavních postav, mrazivé hudby (především zpěvu), sexu, nasilí, naturalistických scénén jako od Maupassanta pak nasadí korunu demonicky vtipný konec! Pro mě 89% ze 100 a rozhodně doporučuju!:)