Pohádkář (2014)

Pohádkář je film o ničem. Příběh, který někde začne a někde skončí. Zápletka, kde odhalujou totožnost, je nakonec úplně zbytečná. Marně jsem se po skončení snažil najít důvod, proč tento film byl vůbec natočen. Jedna hvězdička za zadek Evy Herzigový.

Earth (2007) (TV film)

Nejhezčí reklama na "globální oteplování", jakou jsem viděl

European Poker Tour (2005) (pořad)

Pěkný pohled na hru nejlepších hráčů na prestižních evropských turnajích. Bohužel v Čechách to dost kazí komentář těch 2 "rádobyvtipných" šašků z novy. Se zvukem 3 hvězdy, ale se snižující se hlasitostí, kvalita pořadu stoupá

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jak vyzrály postavy a s nimi i jejich problémy, tak vyzrál i humor v "prcičkách". Rozhodně nejlepší díl celé série

Pelíšky (1999)

Kde tady soudruzi z NDR udělali chybu? Nikde.

Projekt X (2012)

Takovou párty bych pořádat ve svém domě opravdu nechtěl. Ano, bylo to nereálné, bláznivé a přehnané, ale účel to splnilo. Dobrá, odpočinková zábava na večer, která vtáhne a pobaví

Zeitgeist: The Movie (2007)

Skvěle natočený dokument. Otvírá lidem oči, kteří je otevřít chtějí..

Zredigováno (2007)

Tak tady se mně líbila ta nestrannost režiséra. Kde vylíčil, že ne za všechny "teroristické" atentáty a únosy stojí nějací náboženstvím zbláznění arabáši, ale můžou si za to američani sami. Tím, že jim vpadli na základě lží do země, tím, že se tam chovají jako doma a tím, že sem tam někteří chovají jako zvířata. Opravdu obdivuju tu "drzost" nahlížet na vojáky jako na lidi s chybami a ne jen jako na hrdiny, z kterých by si každý měl brát vzor.