Focus (2015)

Na zrátanie vtipných scén mi stačia dva prsty,ale na zrátanie trápnosti a nelogických zvrat(k)ov by mi nestačilo ani dvadsať prstov

Nejlíp vaří moje máma! (2015) (pořad)

Bože môj,dožijem sa ešte doby keď sa prestanú točiť tieto dementné kokotiny o varení a "rodinné"(telenovely) seriály?!!

Kolabs (2015) (seriál) odpad!

Banda skrachovancov a celevriť ktorá si myslí že zaujme a pobaví kreténstvom. No na druhú stranu,Slovač je už tak zdegenerovaná TV hnusom že ma vôbec neprekvapí ak si tento ďalší TV fekál svojich fandov nájde

Železná srdce (2014)

Film je celkovo znesiteľný až na ten záver. Momentálny trend každého druhého napomádovaneho hemafrodita je účes alá Don 'Wardaddy' Collier

Tokarev (2014) odpad!

No Comment

Nikdy to nevzdávej (2008)

Karate Kid so silným nádychom Beverly Hills,už po hodine mi bolo viac ako nepríjemné pozerať na ten zatepleny príbeh

Andrea za hranicou (2014) (seriál) odpad!

Kurva,aj na toto idú naše koncesionárske poplatky?!!!. Za naše peniaze poslali do sveta hlúpu Anču točiť cestopisný dokument a zároveň na platenú dovolenku. Ona nám za odmenu predviedla nefalšovanú afektovanú šou a pri tom odhalila ako veľmi je inteligenčne (ne)obdarená. Hovorí sa že čím krajšia žena o to viac sprostejšia,u nej to platí snáď dvojnásobne. Počúvať jej maďarskočeskoslovenčinu bolo príjemné ako návšteva zubára. Pavol Barabáš natočil mnoho výborných cestopisných dokumentov ale čo si ja pametám tak STVéčka sa neobťažovala odvysielať ani jeden,namiesto toho nám podsúvajú taký vymletý hnoj!!

Reportérka (2015) (seriál)

Scenár Klíma?,nesympatický a netalentovaní Jiráček s Voříškovou?. Ďakujem,nechcem ani omylom

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

To je taká sprostosť až to bučí!. Trojan pred natáčaním snáď ani nečítal scenár,nechápem že sa do takej chujoviny nechal navŕtať