Želví nindžové (1990)

Hlavným tromfom tohot filmu je, že poukazuje na iné filmy svojej doby.. Samozrejme aj staršie... Vždy sa vyžívam v tých odkazoch... a tu ich je neúrekom.. Critters, Pátek Třináctého, Rocky.. Samozrejme dostatok humorných scén, hlášky ako o život.. Vynikajúca hudba.. Pekelne dobré bojové scény... Nie príliš dlhé, dostatočne realistické a zároveň vtipné... Jediné slabšia stránka filmu je podľa mňa scenár... Prílišná priamočiarosť jednotvárnosť postáv... Nuž.. ale ako komédia exceluje...

Solární armagedon (2006) (TV film)

réžia J.P. Howell.. nechápem prečo behali v tých kabátoch pri 57 stupňoch Celsia. Viac rodinné drama ako katastrofický film... Hláškami tento film nešetrí, pár krát sú aj trefné. ("Prečo si si ju vlastne nikdy nezobral?" - "To je na dlhé rozprávanie. A prečo sa ma to vždy pýtaš?" - "Mám rád ako mi odpovedáš.") Trochu ma zarážalo..., že chceli ísť na sever do Arktídy, lebo údajne len tam sa bude dať prežiť. Hm.. Veď Arktída je strašne nestabilná a počas leta rozmŕza : )) kto mi neverí nech si pozrie 118 dní v zajatí ľadu. Otrasný výkon Caspera Van Diena, ktorý hrá vychytralého policajta... Tá jedna hviezda je za hlášky...

Bolero (1984)

Raspberry Award (Maliny) : 1985 : VÍŤAZ (6) : Najhorší film, Najhoršia herečka - Bo Derek, Najhoršia réžia - John Derek, Najhorší scenár - John Derek, Najhoršia hudba - Peter Bernstein, Elmer Bernstein, Najhorší nový herecký objav - Olivia d'Abo (spolunominácia za viacero filmov), NOMINÁCIE (+3) : Najhorší herec VR - George Kennedy, Najhoršia herečka VR - Olivia d'Abo (spolunominácia za viacero filmov), Najhorší nový herecký objav - Andrea Occhipinti.

Querelle (1982)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (3) : Najhoršia pieseň - "Young and Joyful Bandit", Najhoršia pieseň - "Each Man Kills The Thing He Loves", Najhoršia hudba - Peer Raben.

Jeden proti celému impériu (1983)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (3) : Najhoršia pieseň - "Yor's World!", Najhoršia hudba - John Scott, Guido De Angelis, Maurizio De Angelis, Najhorší nový herecký objav - Reb Brown.

Flashdance (1983)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (1) : Najhorší scenár - Thomas Hedley Jr., Joe Eszterhas.

Zjizvená tvář (1983)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (1) : Najhoršia réžia - Brian De Palma.

Superman 3 (1983)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (2) : Najhorší herec VR - Richard Pryor, Najhoršia hudba - Giorgio Moroder.

Hříšnice (1983)

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (1) : Najhoršia herečka - Faye Dunaway.