Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Marvelovky jsou mojí velkou láskou. Je v nich všechno. Spider-mana miluju a v podání mladého Toma Hollanda dostává nový náboj. Dle mého jeden z nejlepších snímků, ojedinělý zážitek a hlavně velká sranda, ještě lepší než Homencoming.

Apocalypto (2006)

Vím, že už je to staršího data, přesto jsem to viděla až teď. Snímek je to drsný, ale přináší poselství, které se přesně hodí do tohoto času. Docela by se hodilo se zbavit strachu. Je celkem lhostejné, zda se jeden bojí zemřít nebo žít.

Vlastníci (2019)

Dávám čtyři hvězdy, ale tohle fakt nejsou filmy pro mě. Nemusím na ně do kina, stačí se kouknout kolem, a vidím némlich a úplně to samý.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

To prostě nevymyslíš. Ale určitě to vymyslí Tarantino, o tom není sebemenších pochyb.

Joker (2019)

Naprosto strhující psychosnímek. Vzbudil ve mě vzbudil snad všechny reakce, kterých jsem schopná. Je neuvěřitelné, že může něco takového vůbec vzniknout - že to někdo napíše, natočí, zahraje, složí hudbu... a jako celek je to pak tak neuvěřitelná nádhera.

Rocketman (2019)

Taron Egerton je hvězda. Se vším všudy. A tím se to vysvětluje. Za mě bombastické, žádný uslintaný psychosnímek. Má to šťávu.

Chata na prodej (2018)

Můj ty světe! Jak je tohle možný, že se díváš, přijímáš to a zároveň jako by ses dostal do nějaké šílené časové smyčky, kde je jen tohle podivno a neskutečno, které je tak blbě skutečné.

Zrodila se hvězda (2018)

Bylo to krásné, bylo to dojemné, slzička ukápla a hlavně, Lady Gaga překvapila neskutečně. Její hudební kariéru jsem nesledovala, neměla jsem až dosud tušení, jak je talentovaná, a že má hlas jak zvon. Bradleyho režijní prvotina je na jedničku. Protože je to přesně to, co to být má. Nic víc, ale hlavně nic míň. Prostě Romantika jak prase a moje další srdcovka.

Avengers: Endgame (2019)

Nikdy se nepřestanu divit, čeho je lidská fantazie schopná, jak úžasné věci a příběhy dokážeme vytvořit. Avengers hltám od začátku a jsem k nim, to klidně přiznám, docela dost nekritická, proto mě ani vlastně nemůžou zklamat, i kdyby chtěli. A oni fakt nechtějí. Protože tenhle nádherný, epický, dojemný i humorný závěr je přesně to, co jsme si všichni zasloužili.Takže díky, bylo to krásné. Škoda, že je vážně konec téhle úžasné éry.